قیمت و خرید دستگاه برش فلزات دست دوم و نو

ارزش و خرید کردن دستگاه برش فلزات دست دوم و نو
برش لیزر آهن

دستگاه های برش لیزری معمولاً از فناوری تحریک و تقویت به جهت تبدیل انرژی الکتریکی به پرتوهای نور با دانسیته بالا به کارگیری می کنند.

برش لیزر آهن

همین مسئله به سیستم موجود اطمینان می دهد که فقط فوتون های مطلوب تقویت می شود و پرتو منسجمی تولید می گردد.

با بازخورد پرتو لیزر به مرحله فولاد، پیوندهای مولکولی موجود در ادامه لایه زنگ و یا این که گرد و غبار شکسته شده و از بستر خویش قطع می‌شوند و یا این که به عبارتی آن لایهها بخار میشوند.

یک اینه بازتابی(انعکاسی ) هست در ادامه حالیکه آینه دیگر به شکل انتقالی خواهد بود و به انرژی پرتو اذن می دهد مجدد به رسانه لیزری برگردد.

تقویت هم درون یک رزوناتور نوری در ادامه یک محیط واقعه می افتد که فی مابین دو آینه تهیه شده است. علاوه بر لیزرهای گازی، لیزرهای وضعیت جامد (لیزرهای NdYAG) هم گسترده میباشند و از کریستال YAG دوپ شده با نئودیمیم به تیتر محفظه فعال به کارگیری می کنند.

هنگامی که الکترون ها به وسیله یک مبداء خارجی تحریک می‌شوند سطح تحریک شروع می شود . برخلاف بقیه فرآیندها که در ادامه آن ها حاشیه گرد است، در ادامه برشکاری با لیزر، حاشیه می تواند مربعی باشد.

آنگاه همین پرتوی لیزری با اعتنا به مقدار قدرتی که به جهت آن تمجید شده هست نصیب گزینه حیث را برش می دهد یا این که موجب تصعید آن میگردد (حکاکی) و در ادامه نقطه نهایی قسمتهای برش خورده با گاز فشار بالا از بر روی جسم برداشته شده تا مرحله صاف و صیقلی قطعه کلیدی باقی بماند.

فرایند برش لیزری ورق آهن فراتک به جهت برش ورق آهن از ضخامت 0.2 میلیمتر تا حدود 20 میلیمتر مطلوب هست .

شتاب برش : به امکان دستگاه ها و اقتدار اشعه لیزر متعلق است. همین مبداء خارجی معمولاً یک لامپ یا این که قوس الکتریکی است. ᠎This  post h as been generated ᠎wi th the he lp of G​SA C on tent  Gen​er᠎at or  DE​MO!

خواص نوری آن شامل انسجام، تک رنگ بودن، پراش و درخشندگی است. چنانچه یک فوتون با روزناتور همتراز نشده باشد، آینه آن را ساماندهی نمی کند.

اگر شما همین نوشته را تحسین می کنید، مایلید داده ها بیشتری در ادامه گزینه اینجا بدست آورید به وب سایت ما‌درها مراجعه کنید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چاپ فلکسو طرح کاسکو

چاپ فلکسو ما در ادامه توليد با کيفيت عالي، مواد غذايي سفارشي و برچسب هاي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.