کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

با ما‌درها تما‌درهاس بگیرید
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلما‌درهان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلما‌درهان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ الما‌درهان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلما‌درهان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ الما‌درهان, فن تونلی زیلابگ آلما‌درهان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلما‌درهان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ آلما‌درهان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نما‌درهایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

سردخانه زیر صفر اواپراتور به سرعت یخ میزند و لوله برگشت به کمپرسور هم یخ میزند ولی داخل سردخانه به جای هجده درجه زیر صفر حداکثر تا سه درجه زیر صفر میرسد.

قیمت فن زیلابگ آلما‌درهان

ولتاژ این هواکش و تهویه صنعتی تکفاز 220 ولت، شدت جریان آن 1.95A بوده و حداکثر توان آن 420 W است.

دما‌درهای داخل گلخانه و مرغداری ها از فن اواپراتور زیلابگ اصلی ترین فاکتور ها جهت رشد و نمو گیاهان و مرغ ها است و به همین دلیل در برخی ایام فصل پاییز و بهار و کل روز های فصل تابستان این اما‌درهاکن به تهویه مناسب جهت کاهش دما‌درها احتیاج دارند.

فن سه فاز زیلابگ

در این موقعیت، فن سیرکوله گلخانه با فعالیت خود باعث گردش هوای گرم و سرد در بخش فوقانی گلخانه و یکنواخت شدن هوا و معتدل سازی می شود.

فن چیلر زیلابگ

فن سیر کوله دستگاه جوجه کشی ، فن سیر کوله زیلابگ ، فن سیر کوله سالن قارچ ، فن سیر کوله شرکت الوند ، فن سیر کوله کوچک ، فن سیر کوله گلخانه ، فن سیر کوله مرغداری ، فن سیر کوله هوا ، فن سیرکوله ، فن سیرکوله چیست؟

فن سردخانه زیلابگ

هیچ یک از فن های آکسیال قابلیت نصب بر روی کانال هوا را ندارند. فن آکسیال زیلابگ از جمله هواکش های صنعتی است که جریان هوا در آن موازی با جهت محور پروانه فن بوده و به عنوان یک نوع کمپرسور ، می تواند فشار هوایی که از میان آن می گذرد را افزایش دهد.

فن 50 زیلابگ

در این فن کندانسور فن اواپراتور زیلابگ می تواند جریان هوا به شکل عمودی یا افقی باشد که در بیشتر موارد از بالا به سمت پایین است.

فن زیلابگ مشهد

قسمت هایی که در بالا ذکر شد هرکدام ساختما‌درهان مجزایی دارند و تقریبا در تما‌درهامی روف تاپ پکیج ها به چشم می خورند اما‌درها از قسمت هایی که در بعضی روفتاپ پکیج ها وجود دارند می توان به چرخ دما‌درهایی و رطوبت زن اشاره کرد که از چرخ دما‌درها به عنوان مبدل حرارتی استفاده می شود و رطوبت زن برای افزایش رطوبت و کیفیت هوا به کار می رود.

فن رادیال زیلابگ الما‌درهان

ابتدا تما‌درهامی پارامترهای مهم در کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک را بیان می کنیم و سپس تنها پارامترهایی از کاتالوگ چیلر آب خنک را که نسبت به نوع هوا خنک متفاوت هستند را توضیح می دهیم.

فن اواپراتور زیلابگ

تما‌درهامی مراحل طراحی و ساخت روفتاپ پکیج و سایر دستگاه های تهویه مطبوع گرما‌درهایشی و سرما‌درهایشی، مطابق با استانداردهای روز در محل کارخانه شرکت ما‌درها انجام و کلیه محصولات به طور مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسند.

محصولات ما‌درها مطابق با استانداردهای روز صنعت تبرید طراحی و ساخته شده و به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب عرضه می شوند.

مدل های استاندارد چیلرهای هوا خنک شرکت ما‌درها با کمپرسورهای اسکرو Screw ، اسکرال Scroll و پیستونی و با نام تجاری KT-ACC-30 تا KT-ACC-500 شامل ۱۰ مدل با ویژگی های مختص به خود هستند که در جدول زیر به صورت ستونی لیست شده اند.

فن اکسیال زیلابگ آلما‌درهان

در تصاویر زیر جدول کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک و آب خنک ساخته شده در شرکت ما‌درها نما‌درهایش داده شده است.

الکتروموتور این نوع هواکش ها در قاب محافظ شده ای قرار دارند که سبب می شود در شرایط بد آب و هوایی هواکش دچار مشکلی نشوند.

علاوه بر این مدل های استاندارد، ما‌درها هر چیلر را به صورت اختصاصی و با ظرفیت و پارامترهای خاص و متناسب با نیاز هر پروژه، طراحی و تولید می کنیم و این مدل ها تنها راهنما‌درهایی کلی برای انتخاب اولیه چیلر هستند.

انتخاب چیلر از ظرفیت آن شروع می شود. سطر بعدی از کاتالوگ چیلر بیانگر نوع و مشخصات مبدل حرارتی کندانسور و اواپراتور است.

سطر دوم (Power Supply) بیانگر مشخصات برق ورودی به دستگاه چیلر (تعداد فاز Ph ، ولتاژ V و هرتز Hz) است.

انتخاب چیلر از روی کاتالوگ با توضیحاتی که در زیر بیان می کنیم، راحت بوده و می توانید روش کلی برای انتخاب چیلر مناسب را بیاموزید.

فن مکنده زیلابگ

این نوع از هواکش ها نیز زیر مجموعه هواکش های سانتریفیوژ هستند و برای نصب بین کانال ها و در شرایطی که محدودیت جا وجود دارد و امکان استفاده از سایر هواکش های سانتریفیوژ مقدور نمی باشد، استفاده از این نوع هواکش بسیار مناسب است.

بخش هفتم خارج از محفظه روفتاپ پکیج است و حاوی کانال ها و دمپرها و دریچه ها و ترموستات است که بیرون از پکیج قرار دارند و وظیفه انتقال و کنترل هوای بین دستگاه تهویه مطبوع و محیط داخلی ساختما‌درهان را برعهده دارند.

شرکت فن زیلابگ

شرکت فن زیلابگ به عنوا یکی از تولید کنندگان مطرح فن و هواکش صنعتی در کشور در طی این چند سال تما‌درهام تلاش خود را معطوف به مرتفع نمودن نیاز صنایع داخلی و ارتقاء سطح کیفیت در تولید نموده است. This  po᠎st was gener​ated wi᠎th the help ​of G​SA Content ​Generator  DEMO !

فن هواکش زیلابگ

چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیمگیری برای خرید انواع فن مورد نیاز دارید، میتوانید پس از تما‌درهاس با مجموعه تخصصی دما‌درهاتجهیز و شما‌درهارههای داخلی 117 – 119 – 120 – 317 ، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات تهویه مطبوع مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نما‌درهایید.

می توان با نصب یک شیر (سوپاپ) معکوس کننده جریان در کندانسینگ یونیت کاری کرد که مبرد به جای اینکه پس از کمپرسور وارد کندانسور شود به سوی اواپراتور داخل ساختما‌درهان ارسال و گرما‌درهای خود را به هوای داخل ساختما‌درهان (گرما‌درهایش هوا) دهد.

فن های زیلابگ

کاتالوگ چیلر تراکمی آب خنک شبیه کاتالوگ چیلر تراکمی هوا خنک است. ظرفیت واقعی معمولا بر اساس شهر محل نصب دستگاه و دما‌درهای ورود و خروج آب تعیین می شود.

ظرفیت کاری کمپرسور اسکرو هنبل به صورت پیوسته (دقیقا متناسب با نیاز) تغییر می کند. چیلرها معمولا به صورت چند مداره طراحی و ساخته می شوند.

یک کانال که هوای تهویه شده را به ساختما‌درهان انتقال می دهد و کانال دیگری که مخصوص هوای برگشتی است و هوای ساختما‌درهان را وارد محفظه روفتاپ پکیج می کند.

فن اکسیال اروپایی

برای مثال چیلری که توان اسمی آن ۱۰۰ تن است در یک شهر گرمسیری ممکن است ۸۰ تن برودت واقعی و هما‌درهان چیلر در شهری با هوای معتدل ۹۰ تن برودت واقعی داشته باشد.

برای مثال چیلر ۹۰ تن تبرید برابر ۳۲۰ کیلووات و چیلر ۳۴۰ تن تبرید برابر ۱۲۰۰ کیلووات است. منظور از چند مداره این است که برای مثال در یک چیلر ۵۰ تن تبرید دو مداره معمولا از دو کمپرسور استفاده می شود که هر یک با توجه به نیاز مصرف کننده، وارد مدار کاری می شوند.

نما‌درهایندگی فن زیلابگ در تهران

برای مثال جنس کندانسور از تیوب های مسی با پره های آلومینیومی (Plate type aluminum fin / Copper tube) و معمولا از نوع ۴ ردیفه است.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

برای مثال به شیر بازدید خط ما‌درهایع اشاره می کنیم که توسط این ۳ کمپانی که اشاره نمودیم در سطح بازار عرضه شده است.

درواقع بیان گر این است که از آن زما‌درهانی استفاده میشود که قصد داشته باشیم مکانی یا سیالی را خنک کنیم ما‌درهانند سردخانه.

تقسیم بندی کلی فنها با قرار گرفتن در یکی از دو دسته اکسیال(محوری) و سانتریفیوژ(گریز از مرکز) انجام میشود. برای ایجاد گرما‌درهایش در فضاهایی با حجم کلی 150 تا 300 متر مکعب مناسب می باشد.

کاتالوگ فن زیلابگ آلما‌درهان

سردخانه بالای صفر با اتصال به برق ۳ فاز راه اندازی می شود. طراحی و تولید کندانسینگ یونیت ها و پکیج یونیت ها در شرکت ما‌درها با کیفیت بالای مطابق با استاندارد و با هدف رسیدن به راندما‌درهان حداکثری انجام می شود.

فن سردخانه ای زیلابگ

سایر قطعات و تجهیزات مورد استفاده در کندانسینگ یونیت هما‌درهانند دستگاه چیلر است. در سطر اول، ظرفیت سرما‌درهایشی چیلر (Cooling Capacity) بر حسب تن تبرید بیان شده است.

فن سردخانه ای زیلابگ مدل 4E-500S یکی از محصولات تولید شده ی فن سردخانه ای، برند زیلابگ است که جنس پروانه این مدل فن فلزی بوده و مشخصات برقی آن 420 وات، 220 ولت و 1.85 آمپر با فرکانس 50 هرتز و ظرفیت خازن 10 میکرو فاراد است.

فن زیلابگ فروش

البته انتخاب نوع و تعداد کمپرسور بحثی تخصصی است که متناسب با نیاز هر پروژه ای، کمپرسورهای متناسب با آن انتخاب و بر روی دستگاه نصب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع چیلرها، مینی چیلرها و سایر دستگاه های سرما‌درهایشی و گرما‌درهایشی، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما‌درها تما‌درهاس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت روف تاپ پکیج و نیز انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع و انتخاب مناسب ترین سیستم برای ساختما‌درهان خود با مهندسان ما‌درها تما‌درهاس بگیرید.

بخش پنجم شامل فن و الکتروموتور برای به جریان انداختن هوای تهویه شده در ساختما‌درهان است. این کمپانی از هما‌درهان روز نخست توانست نگاهها را به سمت خود متوجه کند و با نوآوری در محصولات، برند شما‌درهاره یک تولید دستگاههای تهویه در جهان شود.

این دستگاه ها در ظرفیت های مختلف طراحی و تولید شده و قابلیت کار با انواع مبرد (مبرد R134a ، R407c ، R404a ، R22 و …) را دارند.

به خاطر اینکه ظرفیت درج شده در کاتالوگ ، ظرفیت اسمی (نامی) دستگاه بوده و با ظرفیت مورد نیاز که ظرفیت واقعی است نباید اشتباه گرفته شود.

هما‌درهانطور که متوجه شدین کندانسور ها ما‌درهانند فن ها دارای مدل های مختلفی می باشند و شما‌درها می توانید برای آشنایی با آنها به مقاله انواع کندانسور مراجعه نما‌درهایید.

با این حال ، ما‌درها این وسایل تجملاتی را در یخچال ها نداریم. روف تاپ پکیج ها با دو کانال متفاوت در ارتباط هستند.

در زمینه هواکشهای خانگی، محصولاتی از برندهای گوناگون داخلی و خارجی با کیفیت و طراحی ظاهری متفاوت در بازار ایران وجود دارند.

در رنگ قرمز تولید و به بازار عرضه می شوند. ما‌درها در چیلرهای خود از کمپرسورهای شرکت های معتبر جهانی از جمله بیتزر (Bitzer) ، کوپلند (Copeland) ، دانفوس (Danfoss) و هنبل (Hanbell) استفاده می کنیم.

محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما‌درها معرفی کنیم هواکش صنعتی 25سانت قابدار زیلابگ 4e-250b است که دارای قطر پروانه 250 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 730 متر مکعب در ساعت است.

سانتریفیوژ 14 سانت زیلابگ دوطرفه دارای قطر پروانه 140 میلی متری بوده و ولتاژ آن تکفاز 220V است. هیتر گازی مدل H460 از نوع فن دار است که دارا بودن فن زیلابگ باعث افزایش کیفیت و کارایی این هیتر است.

هیترهای گازی نیک گستر مدل H460 با گاز شهری کار می کنند. هر کمپرسور اسکرو بیتزر دارای ۴ مرحله کاری است که با توجه به نیاز برودتی به صورت مرحله ای (۲۵ درصد به ۲۵ درصد) ظرفیت آن افزایش می یابد.

بنابرین انتخاب چیلر تراکمی از روی کاتالوگ با ظرفیت های مختلف امکان پذیر است. نکته مهم دیگر در انتخاب چیلر تراکمی ، تعیین نوع کمپرسور آن است.

نام دیگر سایت فن زیلابگ آلما‌درهان بوده و از پرههای رادیال شکل ساخته شده است. نکته مهم در انتخاب چیلر مناسب تعیین نوع مبرد آن است که در مدل های استاندارد از مبرد R22 , R407 , R134 استفاده می شود و مقدار شارژ آن در مدار بر حسب کیلوگرم بیان می گردد.

با ضرب کردن مقدار ظرفیت بر حسب تن تبرید در عدد ۳٫۵۲ ظرفیت چیلر بر حسب کیلووات (KW) به دست می آید.

ظرفیت سرما‌درهایشی چیلرهای آبی معمولا از ۵۰ تن تبرید (معادل ۱۷۵ کیلووات) شروع و تا ۹۰۰ تن تبرید (۳۱۶۵ کیلووات) ادامه می یابد.

فن های مورد استفاده در چیلرهای شرکت ما‌درها از شرکت های معتبر جهانی ما‌درهانند زیلابگ ، EBM ، Beta (متناسب با نیاز یا درخواست مشتری) و فن های ایرانی شرکت دمنده با راندما‌درهان بالا و سطح صدای کم تامین می شود.

بدنه ضد زنگ و مستحکم و قدرت هوادهی و جابجایی بالا از ویژگی های فن سیرکوله دکتر قشلاق می باشد.

فن سیرکوله در اندازه های 40، 50 و 60 سانتی متری در خط تولید همین کارخانه بزرگ مونتاژ و ساخته می شود که به دلیل کیفیت بالا توانسته فروش قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

سرعت چرخش پروانه های 50 سانتی متری این مدل 1400 دور بر دقیقه است. هیتر های گازی مهیاسان سری MGH845zs جهت مصارف صنعتی و تجاری با مشعل های اتمسفریک، طراحی و تولید گردیده است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.