قاسمی پور: بی توجهی به مردم نتیجه خوبی برای مسئولان ندارد

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما متعلق به مردم است و پشت کردن و بی توجهی به مردم باعث نارضایتی آنها شده است و این نارضایتی ها نتیجه خوبی برای مسئولان نخواهد داشت.

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، درباره بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی های محبوبیت و محبوب ماندن مسئولان نظام اسلامی، اظهار کرد: در شرایط کنونی وضعیت مردم از نظر بقا و اقتصاد مردم را با مشکل مواجه می کند. حداقل کاری که در شرایط فعلی می توانند انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه این کلمه مورد استفاده رئیس جمهور نیز قرار گرفت و اعلام کرد که در کنار مردم هستم، گفت: بنابراین با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب هم وجود دارد، سایر مسئولان نیز همین روش را در نظر بگیرند و الگو قرار دهند. در این مورد اظهار نظر کردند.

نماینده مریوان در مجلس با بیان اینکه هر چه کشور دارد متعلق به مردم است، هشدار داد: پشت کردن و بی توجهی به مردم باعث نارضایتی آنها می شود و این نارضایتی ها نتیجه خوبی برای مسئولان نخواهد داشت. مسئول باید به مردم کمک کند که وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند، زیرا نمی خواهد فقط پست را اشغال کند، پس باید در کنار مردم باشد و به مردم خدمت و کمک کند.

قاسمی پور با تاکید بر اینکه اولویت جمهوری اسلامی مردمی بودن و در کنار مردم بودن است، تاکید کرد: به عنوان مثال فرآیندی که در دوران مسئولیتم انجام دادم این است که بیشتر وقتم را با مردم بگذرانم و حداقل مسئولیت پذیر نباشم.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: بهتر است مسئولان مطابق خواسته مردم حرکت کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.