نکات کاربردی در برش با لیزر که باید بدانید

نکته ها کاربردی در ادامه برش استیل با لیزر که می بایست بدانید
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, سرویس ها برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

رادوکس مفتخر هست که اعلام نماید اکثری از مشتریان پس از تصویب او‌لین خرید کردن و به کارگیری از دستگاه ها به جهت توشه دوم و سوم خرید کردن از همین تیم را تجربه کردند و به یک خریدار همیشگی تبدیل شده اند که همین مسئله نشان از میزان مرغوب بودن بالا در ادامه کنار ارزش مطلوب و موقعیت ایده آلی هست که به جهت خریداران همین دستگاه آماده شده است.  Th is h as be en g en​erat ed by GSA Content  G enerator D᠎emov᠎ersi​on᠎.

دشواری همین ماده و خاصیت چکش خواری، آن را به ماده اول مطلوب در ادامه تولید اکثری از قطعات صنعتی و مصرفی تبدیل نموده است.

همین فعالیت با نگهداری میزان مرغوب بودن حاشیه ها انجام میشود. همین دستگاه یک دستگاه ظریف هست که با برنامه تلویزیونی و قابل انعطاف افزار های نقشه کشی و طراحی از قبیل اتوکد، کورل دراو و ادوبی ایلاستریتور و با ابزارخط قابل به کارگیری هست و امکان برش اشکال و اقسام وضعیت ها را بر بر روی قطعه فعالیت را دارا می باشد .

همین مسافت زیاد حیاتی هست چون فاصلهی کانونی لیزر می بایست دقیقا طبق با سطحی که برش میخورد باشد. اشعهی لیزر متمرکز شده، از دهانهی یک نازل دقیقا صحیح قبل از بازخورد با صفحه عبور می کند که در ادامه نصیب نازل گاز متراکم شده ای نظیر اکسیژن یا این که نیتروژن قرار دارد.

اشعهی لیزر می بایست به اعتنا متمرکز گردد تا نقطهی تمرکز و صورت آن و همینطور دانسیته انرژی در ادامه آن نقطه ظریف و اثبات باشد و با نازل دقیقا نیز مرکز باشد.

طراحی نازل و دینامیک جریان از شیوه نازل مختلف از بقیه عملیات های برش حرارتی است. یک سیستم پیشرفتهی در دست گرفتن ارتفاع، فاصلهی فی مابین نازل و ورقهی برش را به اعتنا در دست گرفتن میکند.

دستگاه برش لیزری با تولید بریدگی های نازک،برش هایی با اعتنا بالا را تولید می کند. همین مزایا کلمه اند از انعطافپذیری و تولید طرحهای پیچیده خلاقیت در ادامه طراحی، عدم تولید تغییرات در ادامه ساختار فلز، ارزش پایین، اعتنا زیاد بالا، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، شتاب بالا، بالا بودن میزان مرغوب بودن حاشیه برش، اعتنا یکسان در ادامه برشهای تکراری، انجام برش به صورت سری، ایجاد به طور همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت به طور همزمان و حذف چندین مرحلهای فرایند تولید. ​This post was g᠎en erated  with GSA Content Gener​at or ​DE​MO!

شتاب برش لیزر آلومینیوم: همین شتاب در ادامه عین اعتنا کامل، زیاد بالا بوده و بهویژه به جهت سریکاری تماما مقرون بهصرفه است.

البته با برش لیزر آلومینیوم هیچگونه فرو رفتگی در ادامه بدنه و همینطور حاشیه ها تولید نمیگردد و برش بصورت تماما بی نقص انجام میشود.

از برش لیزریِ فلزات هنگامی به کارگیری می شود که بخواهیم فلزاتی با ضخامت اندک (معمولاً کاهش از ۸ میلیمتر) را برش بزنیم و همینطور زمانیکه تلرانس گزینه حیث ذیل باشد (به عبارتی اعتنا برش بالا باشد) اما دستگاه های لیزری وجود دارا هستند که بضاعت برش فولاد تا چندین سانتی متر را نیز دارند، البته به برهان هزینۀ دوچندان و مصرف الکتریسیته بالا ، به کارگیری از آن ها رایج نیست.

معمولاً همین ماده مازاد در ادامه مرحله فلزات از کالا زنگ آهن و پوشش زینک ، رنگ و روغن هست که اضطراری هست قبل از فرآیندهای صنعتی تولید قطعات و بنا ها مانند جوشکاری و رنگ کاری ، برداشته سطح های تمیز شوند.

به طور کلی ، هرچه ورق فولاد ضخیم خیس باشد ، اقتدار بیشتری اضطراری هست و شتاب برش مناسب تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به اقتدار انتخاب می شود .

در ادامه اکثری از فرآیندهای صنعتی و خطوط ایجاد نوین، اضطراری هست اتومبیل مخصوصی به جهت تمیز کاری سطح های قطعات با به کارگیری از لیزر تنظیم شود.

مرتبه ای که منحنی های نور در ادامه اطراف سطح های به تیتر انکسار (diffraction) شناخته می شود و عمده لیزرها مهم شتاب انکسار اندک میباشند تا سطح های فراتر شدت نور را در ادامه فواصل طولانی خیس قابلیت پذیر کنند.

روش فعالیت همین دستگاه به همین شکل هست که در ادامه یک محیط تخلیه الکتریکی انجام می شود و حاصل تخلیه یک اشعه تولید می نماید که به وسیله لوله هایی که در ادامه دستگاه تعبیه شده به وسیله آینه و فیبر نوری به سمت لنز دستگاه ساماندهی می شود اما همین اشعه به جهت برش به اندازه نمیباشد پس در ادامه عاقبت نیاز به فکوس لنز هست که به وضعیت نقطه ای درآمده و اقتدار برش آن چندین برابر می گردد .

بر بر روی فولاد نرم، فولاد ضد زنگ و ورق آلومینیوم همین برش با اعتنا بالایی انجام میگردد و متاع با کیفیتی به دست میآید؛ عرض برش مقداری داشته و قابلیت برش انواع پیچیده و سوراخهای ریز وجود دارد.

به آنالیز سرویس ها کمپانی پارسیان لیزر در ادامه حوزه برش لیزر آلومینیوم میپردازیم. کمپانی اسمان لیزر با به کارگیری از اتومبیل آلات به روز جهان سرویس ها برش لیزر فلزات گوناگون را …

عمده کمپانی ها در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم نقص‌ دارا هستند چون برش آن مقداری سخت است. در ادامه صنعت خودروسازی، بدنه ماشین ها با به کارگیری از روبات های لیزری جوشکاری می شوند.

طیف جوشکاری شامل دقیق ترین جوشکاری ها در ادامه تکنولوژی پزشکی، الکترونیکی، صنعت طلا و جواهرسازی تا جوشکاری بدنه خودرو. تام فلزات را می اقتدار با لیزر برش داد، فولاد، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم متداول ترین آن هاست.

معمولاً دستگاه برش لیزری Nd:YAG به جهت برش فلزات به فعالیت میرود. یکی از از دستگاه های به روز و امروزی در ادامه دنیای برشکاری دستگاه برش لیزر هست که به اسم برش فایبر لیزر مشهور هست .

یکی از از موردها به کارگیری از لیزرها برش ورقههای فلزی است. دستگاه برش لیزر امکان برش چوب و اشکال ورق های فلزی ( آهن ، استیل ، آلومینیوم و مس ) را از ضخامت 0.2 میلیمتر تا 20 میلیمتر را با اعتنا 0.01 دارااست .

بهويژه زمانی که با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم بتوان از آن قطعات و پروفیلهایی با بعدها دلخواه و سفارشی تنظیم کرد.

پس به جهت وصال به بعدها نهایی، پس از برشکاری واترجت، نیاز به ماشینکاری و یکسان نمودن بعدها در ادامه تام قسمتهای مثال است.

در ادامه برشکاری آلومینیوم به رویه واترجت، نیاز به پرداخت ثانویه نیست. برشکاری آلومینیوم سبب ساز برش به صورت درست و ظریف انجام می شود؛ در ادامه عاقبت به کارگیری از برش لیزر فلزات، هیچگونه فرو رفتگی در ادامه برش لیزر ورق آلومینیوم تولید نمی نماید و اصطلاحا صفحه ی آلومینیوم در گیر خراش هایی بر اثر برش نخواهد شد.

نازکی برش در ادامه دستگاه برش لیزر آن قدر بالاست که هیچ نوع جای لک و آلودگی ناشی از تولید برش بر سطح های باقی نمیگذارند که در ادامه حوزه ی ایجاد اسباب خانگی زیاد دارای دارد، چون اسباب خانگی نظیر تلویزیون، یخچال، اتومبیل لباس شویی و پیاله شویی و …

در ادامه مجتمع تخصصی شیت لیزر به جهت هر یک از موردها حکاکی، برش لیزر و نشانه گذاری بر بر روی سطح های متعدد و متــــفاوت از دستگاههای متفاوتی به کارگیری میشود.

دستگاههای برش لیزر گزینه به کارگیری در ادامه صنعت اسباب خانگی اشکال متفاوتی دارا هستند که بسته به کالا متاع پایین برش تعیین میشوند.

کاربرد دستگاههای برش لیزر زیاد متنوع هست و روز به روز هم کارآیی آن در ادامه صنعت های گوناگون ارتقاء مییابد. اکنون میتوانید خیال نمایید آن نقطه تا چه حد داغ میشود.

چنانچه اقتدار لیزر دوچندان و شتاب برش اندک باشد ( با اعتنا به ضخامت قطعه کار) آن گاه مقدار حرارت وارد شده به قطعه فعالیت بیش از حد گزینه نیاز بوده و باعث به تشکیل حوزه‌ متاثر از حرارت گسترده می شود و افت میزان مرغوب بودن برش را در ادامه بر خواهد داشت.

با اعتنا به این که فولاد اقتدار بالایی به جهت برش نیاز ندارد در ادامه قبلی از گاز اکسیژن به جهت برش فولاد به کارگیری می شود که این گاز اکسیژن خویش علتی بر کمتر شتاب برش است.

برش لیزر بواسطه بکارگیری از تجهیزات و دستگاه های مدرن با میزان مرغوب بودن بالایی انجام خواهد شد و بیشترین اثر گذاری را بر بر روی میزان مرغوب بودن برش هم این تجهیزات خواهند داشت البته ارتقاء میزان مرغوب بودن برش فقط با تجهیزات پیشرفته قابلیت پذیر نمیباشد و استدلال انسانی هم در ادامه همین فی مابین دخیل میباشد.

دستگاه برش لیزری co2 از او‌لین دستگاههای برش و حکاکی لیزری در ادامه صنعت هست که بازده کاری بالایی در ادامه حدود 20 % دارد.

امروزه در ادامه تام کارخانههای وسیع ایجاد اسباب خانگی از دستگاههای صنعتی برش لیزر به جهت طراحی و تولید اسباب خانگی به کارگیری میشود.

از گزاره دستگاههای متداول صنعتی برش لیزری و حکاکی لیزری می توان به دستگاه برش لیزری CO2 و Nd:YAG اشاره کرد.

عمده دستگاههای برش لیزری از یک پرتوی لیزری که به شکل معمولی در ادامه برگه صفحه مسطح قرار دارد، به کارگیری میکنند.

از بهترین دستگاه هایی که به جهت برش آلومینیوم وجود دارد، می اقتدار به دستگاه اره دیسکی و دستگاه cnc پردازش پروفیل آلومینیوم، واترجت، اره صابونی، پلاسما جت و برش لیزری اشاره کرد.

هنگامی از برش لیزر به جهت برش آلومینیوم و یا این که فولاد ضد زنگ به کارگیری میشود، ماده صرفا ذوب شده و از گاز نیتروژن به جهت بیرون نمودن فلز ذوب شده از مسیر برش به کارگیری میشود.

از سوی دیگر یک حرفه با فشار بالا گاز تولیدی را به اطراف رانده تا در ادامه غایت یک متاع با میزان مرغوب بودن ایجاد شود.

در ادامه اطراف لبه یک کانتور قطعه فعالیت به جهت برش ورق فلز مسافت کانونی معمولا 1.5-3 اینچ هست (38-76 میلی متر)وجود دارد.

به تیتر نمونه برش قطعات فلز و سرامیک با ضخامت بالا از دستگاههای برش لیزر با اقتدار فراتر و به جهت حکاکی و نشانه گذاری بر روی متاع که از روند آخری ساخبرش لیزرت به شمار میرود، از دستگاههای ضعیفتر که اقتدار رخنه کمتری دارا هستند و صرفا تا عمق مشخصی از مرحله رخنه می‌کنند که به جهت حکاکی مطلوب است، به کارگیری میشود.

همـــــه ی همین ویژگیها و مزیتهای دستگاههای برش لیزر منجر شده هست تا به کارگیری از آن در ادامه صنعت اسباب خانگی هم زیاد ترویج یابد.

چون به جهت همین فعالیت صد رد صد می بایست گاز نیتروژن به کارگیری شود. با تکیه بر برش لیزر و به کارگیری از گاز نیتروژن می اقتدار میزان مرغوب بودن آخری برش را ارتقاء اعطا کرد .

دانسیته بالای انرژی، سبب ساز بالارفتن شدید و ناگهانی دمای نقطه و در ادامه عاقبت بخار شدن جزئی یا این که حتی تام ماده در ادامه آن نقطه میشود.در زمان برش فولاد نرم، گرمای ایجاد شده به وسیله اشعهی لیزر آنقدر دوچندان هست که می تواند منجر شکل دادن یک واکنش oxy-fuel شود و در ادامه همین دستور از گاز اکسیژن خالص به کارگیری میکنند؛ صحیح شبیه برش با مشعل.

بیشترین به کارگیری از همین سورس در ادامه صنعت طلا سازی است. همین نوع از دستگاه های لیزر فلزات که در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات تنظیم و توزیع می گردند امکان برش اشکال فلزات اعم از استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحه ها مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره را دارند.

لیزرتک | مرکز تخصصی حکاکی و برش لیزری فلزات و غیر … مزیت حیاتی برش لیزری همین هست که اشعه های ساطع شده از دستگاه های برش لیزر به برهان اقتدار و اعتنا زیاد بالا توانمند میباشند تا برش هایی زیاد دقیق و جزئی را به بهترین صورت ممکن در ادامه هر سطحی از چوب، آهن، فلز، شیشه، پارچه و …

در ادامه رویه سنتی به وسیله حرارت متعددی مبادرت به برش فلز میکردند که همین واقعه منجر خمیده شدن آن می‌شد البته به کارگیری از رویه برش لیزر مس موجب کمتر احتمال خمیدگی ورق مس شده است؛ در ادامه عاقبت نیازی به عملیات پلیسهگیری سپس از انجام برشکاری نیست.

دستگاههای برش لیزر در ادامه مقیاس صنعتی منجر ارتقاء نرخ ایجاد کارخانهها میگردد. ایجاد قطعات به وسیله برشکاری لیزر در ادامه تیم صنعتی پرشیا لیزر به طور گسترده در ادامه همین صنعت پذیرفته شده است.

در ادامه یک لیزر معمولی دیاکسید کربن، همین ارتفاع موج در ادامه نصیب فروسرخ قرار دارااست و به وسیله دیده انسان قابل رویت نیست.

قابل جوشکاری با دستگاه جوش لیزر میباشند که کاهش در ادامه صنعت های به کارگیری می شود. همین دستور به وسیله دستگاه تمیز کاری لیزری قابل انجام است.

فرایند برش لیزر به همین شکل هست که بخش مازاد مادهی گزینه حیث میسوزد، تبخیر و یا این که ذوب میشود. تمیز کاری لیزری فرآیندی هست که در ادامه آن باریکه ای از نور لیزر به قطعه بازخورد می نماید تا ماده مازاد را از مرحله آن بزداید.

در ادامه اکثر اوقات موردها ، فقط نکته ای که می بایست گزینه اعتنا قرار گیرد گونه کالا ماده هست ، چون مرحله بعضا مواد پس از برش لیزر مقداری میسوزد .

معمولا دستگاه برش لیزری با لیزر CO2 فعالیت می نماید و از آن به جهت برش اکثر اوقات مواد غیرفلزی به جز مواد کانی نظیر کاشی, سرامیک, شیشه و آینه می توان به کارگیری کرد.

با تمرکز اشعهی وسیع بر بر روی یک نقطهی کوچک، دمای آن نقطه به شدت بالا میرود؛ صحیح همانگونه که می توان با به کارگیری از یک ذرهبین و نور خورشید، یک برگ را آتش زد.

در ادامه کارخانههای وسیع ایجاد اسباب خانگی شتاب ایجاد زیاد حائز دارای است. مازاد مزایای به کارگیری از لیزر “خشک” سنتی برش با شتاب های بالا ، موازی هست برش ، و برش تمامی کاره.

برش لیزری CNC یا این که (Computer Numerical Control) به معنای در دست گرفتن عددی برنامه تلویزیونی به وسیله کامپیوتر است. اشعهی لیزر، یک ستون زیاد شدید و مالامال اقتدار از نوری متشکل از یک ارتفاع موج، یا این که رنگ است.

از مزایای برش لیزری می اقتدار به تولید خط برش نخ نما به برهان موضعی بودن انرژی محل ورود لیزر، شتاب بالا، حرارت محل ورود کم، اعتنا بالا در ادامه برش اشاره کرد.

در ادامه همین رویه هیچگونه اعوجاجی تولید نمی شود و در ادامه اکثری از موردها فاقد ضایعات است. همین فعالیت در ادامه سروصدا برشی لیزر شکل میگیرد.

در ادامه یک دستگاه برش لیزری CNC، سروصدا دستگاه برش لیزر طبق با صورت گزینه حیث برش بر بر روی صفحه حرکت میکند.

برش لیزر ورق برنج | برش لیزر آلومینیوم | لیزر آلومینیوم | دستگاه برش لیزر … به این برهان قیمتهای رقابتی خویش را به جهت سرویس ها برش لیزر آلومینیوم سوای کمتر میزان مرغوب بودن ارائه میدهیم.

در ادامه تنظیم پروفیلهای مصرفی جهت بقیه صنعت های هم همین اعتنا بهنوبه خویش با ارزش است. به جهت برش همین ورق های به دستگاههای با اقتدار حدود 3 کیلووات نیاز می باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.