خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قرائت قرآن و حضور در محافل قرآنی موجب تقرب به خدا، تقویت اعتقادات و افزایش بصیرت می شود تا انس با قرآن هرگز از الطاف الهی دور نشوند و نخواهند شد. به بیراهه برو. .

دریادار شهرام ایرانی، قرآن را رمز پیروزی بر توطئه دشمن دانست و گفت: امروز دشمن در دل این امر قرار دارد. برای دور نگه داشتن ما از قرآن و عترت و باور اینکه بذر یأس و تفرقه می تواند ملت ایران را شکست دهد، مبارزه با اعتقادات جوانان یکی از اهداف اصلی دشمنان کشورمان است و جوانان باید هوشیار باشند.

وی افزود: جنگ نرم و تضعیف ایمان جوانان یکی از اهداف امروز دشمنان کشورمان، دیدن و پیروی از منویات رهبری برای جلوگیری از توطئه های دشمنان است.

امیر دریادار ایرانی گفت: امروز اعتماد مقام معظم رهبری به شما جوانان باید برای کسب علم و تجربه نیروهای انقلابی نیروی دریایی ارتش برای حفظ و دفاع از کشور و پاسداری از آرمان های شهدا و انقلاب یک وظیفه ملی است. ” برای رسیدن به اهداف رهبر معظم انقلاب وطن خود را بشناسید.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش تصریح کرد: قرائت قرآن و حضور در محافل قرآنی موجب تقرب قلوب به خداوند و تقویت باورها و افزایش بصیرت می شود تا انس با قرآن هرگز از الطاف الهی دور نشوند. و گمراه نخواهد شد.

من باید بگویم؛ محفل انس با قرآن کریم با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مسجد ولی عصر(عج) مرکز آموزش نیروی دریایی باقرالعلوم(ع) نجف رشت برگزار شد. در این محفل نورانی امید رضا رحیمی قاری و نفر اول رشته آموزش کل قرآن کریم در مسابقات نابینایان جهان اسلام در سال 1400 و همچنین محمد فلاح پور حافظ و قاری بین المللی قرآن کریم به تلاوت آیات پرداختند. قرآن کریم کانون تجلیل شد.

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.