مرکز تخصصی لیزر پارس خدمات اصفهان برش لیزری در اصفهان

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

• به خاطر هزینه های تعمیر کمتر، نرخ تغذیه بالاتر و توانایی حرکت چند محوری لیزر و زمان خرابی حداقل هزینه های کار با دستگاه های برش لیزری بهبود یافته است.

• به خاطر هزینه های پایین تعمیر، نرخ بالای تغذیه و توانایی چند محوری لیزرها هزینه های موجود کمتر شده است. Conte nt was g​en er ated by GSA Content Gener​ator Dem over᠎si᠎on.

• از آنجایی که فرآیند برش لیزری به ابزارسازی زیادی نیاز ندارد فراهم آوردن نمونه اولیه با سرعت و دقت زیاد فراهم شده است. ᠎This art icle has ᠎been w ritten with G​SA Con​tent Gen᠎er​ator D᠎em over si on.

مواد و متریالی که می توان برش و حکاکی لیزری را بر روی آنها انجام داد بسیار زیاد می باشند.

• از آنجایی که می تواند برخی از فرآیندها را با هم ترکیب کرد پردازش بهبود یافته است. • تولید بخش های بهبود یافته و کاهش اختلال و آسیب در اجزای یک فلز به خاطر ناحیه متاثر از حرارات بسیار کوچک است.

این فرآیند شامل برش مواد با استفاده از یک لیزر قدرتمند و بسیار دقیق است که بر روی یک منطقه کوچک از مواد تمرکز دارد.

اتوماتیک بودن این دستگاه ها باعث می شود تا هزینه ساخت آنها بالا برود. دستگاه حکاکی لیزری یا اتوماتیک بسیار مختلفی توسط شرکت های بزرگ و معتبری برای انجام خدمات برش cnc چوب و حک لیزری تولید و روانه بازار شده اند.

همچنین برخی از آپشن ها بر روی دستگاه ها نیز می تواند بر قیمت نهایی دستگاه تاثیر داشته باشند ولی تاثیری بر کیفیت و خروجی دستگاه ندارند مانند آپشن فوکوس اتوماتیک .

فلز برنج با استفاده از لیزر برش خورده و کیفیت نهایی کار تا حد بسیار زیادی افزایش می یابد و قیمت آن نیز به طبع بالا می رود.

شرکت های بسیاری یک نمونه اولیه می سازند تا بتوانند محصول اولیه را ارائه دهند. • هزینه ها تا حد زیادی کاهش یافته است و می تواند نمونه های اولیه را با هزینه کمتر ایجاد کند.

• فرایند تولید و طراحی تا حد زیادی ساده است و کار با آن آسان. بدین ترتیب برخی از شرکت ها با خرید چنین دستگاه هایی، کارهای مختلف را انجام داده تا همه افراد با پرداخت هزینه نه چندان زیادی بتوانند از این نوع خدمات استفاده کنند.

برخی از ضمانت ها و تعهدات بدون پشتوانه عملی است. به طور معمول دستگاه هایی که بتوان این خدمات را با استفاده از آنها انجام داد، قیمتی بالغ بر 20 میلیون داشته که این قیمت برای برخی از دستگاه ها به 80 میلیون تومان نیز می رسد.

• در بیشتر شرایط، سرعت افزایش یافته و برش بهتری ایجاد می شود. • به خاطر kerf باریک امکان ایجاد بخش ها و قطعات بیشتر فراهم شده است و همین امر کارایی و بهره وری را افزایش می دهد.

تصور کنید در گذشته برای انجام برش بر روی فلزات از روش های مکانیکی و دستی استفاده می شد اما امروزه لیزر به سادگی و در کسری از ثانیه می تواند همان برش را با کیفیت بسیار بالاتر از روش های مکانیکی انجام دهد.

 Th is con tent h as be en created wi th GSA  C᠎onte nt Generator Demoversi​on.

پس از دو دهه پروسه برش پلاسما روشی کارآمد در پیرو همان روش جوشکاری با فرآیندی پیشرفته تر برای برشکاری ورقهای فلزی شناخته شد .

روش واتر جت که برای ساخت قطعه های دقیق و ظریف ماشین آلات و برش کلیه ی مواد استفاده می شود.

با توجه به اینکه قیمت دستگاه برش سی ان سی ( CNC ) و حکاکی لیزری بالا می باشد ، هر فردی برای انجام هر کاری نمی تواند اقدام به خرید آن بکند.

معمولا برای افرادی که به دنبال کاری با کیفیت و بدون عیب می باشند، این خدمات گزینه ای مناسب و کاربردی به شمار می رود.

با استفاده از این دستگاه بدون باز کردن قالب، میتوانید هر قطعه بزرگی را برش دهید و در زمان صرفه جویی کنید.

هر تدبیری که لازمه رفاه حال شما مشتریان گرامی است از قبل توسط مدیران این مجموعه پیشرو اندیشیده شده است.

• از آنجایی که تنظیم و راه اندازی دستگاه های برش لیزری توسط افراد متخصص انجام می شود زمان نصب تا حد زیادی کاهش می یابد. ​Da​ta h as been creat ed wi th GSA C​onte​nt Gener ator DEMO.

• بر اساس نیازهای مختلف تولید می تواند خود را سازگار کند و به شرایط موجود واکنش نشان دهد. بدین ترتیب معمولا افرادی که نیاز به چنین خدماتی دارند، می توانند بدون وجود مشکلاتی که دستگاه ها و روش های قدیمی حک و برش داشته، خدمات برش و حکاکی لیزری را بر روی متریال مختلف انجام بدهند.

اتصال سرور موتور سیستم مکانیکی آن به وسیله گیربکس های سیاره ای (Precision) با گشتاور بالا و بدون کمترین خطا و لقی انجام می شود. Th is con te᠎nt has  been gen er ated by GSA Cont en t Gene​rator DE MO !

• به خاطر توانایی برش بهبود یافته لبه های بسیار تمیزی به هنگام برش فلزات ایجاد می شود که این امر برای فلزات بسیار مهم است و ظاهر قطعه تولید شده را بسیار زیباتر می کند و از بروز کارهای اضافی جلوگیری می نماید.

• می توان به سرعت با فشار بازار خود را هماهنگ کرد و مقادیر کمتری از موارد را تولید نمود.

• توانایی ایجاد طراحی های پیشرفته و پیچیده ای که امکان تولید آن با ابزارهای سنتی بسیار دشوار بود در فرآیند برش لیزری بهبود یافته است.پرتو متمرکز لیزر می تواند جزییات دقیق و گوشه های بسیار تیز به وجود آورد.

• از آنجایی که ناحیه متاثر از حرارت در لیزرها اندک است ، ظاهر قطعات بسیار عالی خواهد بود. استفاده از این فناوری در صنایع مختلف و تولید قطعات استفاده می شود.

در نتیجه هزینه کلی کاهش می یابد. ضخامت اشعه لیزرمعمولا کمتر از 0.32 میلی متر است و تا 0.025 میلی متر کاهش می یابد بسته به ضخامت قطعه کار فلزی، پهنای شکاف در حدود 0.1 میلی متر به دست می آید.

یکی از دلایل اصلی که می توان جهت استفاده از خدمات حکاکی لیزری بیان کرد، قیمت بالای این دستگاه است.

در این صورت محاسبه خدمات برش لیزر فلز به 2 صورت انجام میگیرد. فراموش نشود که مسائلی مانند کیفیت نهایی برش و ویژگی های متریال انتخابی در محاسبه اجرت نهایی تاثیر دارند.

• به دست آوردن یک ایده و تبدیل آن به کار نهایی بسیار ساده تر و راحت تر شده است.

اما در مورد دوم، تعداد مشخصی از سفارش را انجام میدهیم تا هزینه حکاکی و برش را به صورت جداگانه حساب کرده و مبلغ نهایی را اعلام کنیم.

در این روش دمای نقطه کاری جسم مورد نظر را به کمک تابش پرتو لیزر تا دمای ذوب فلز بالا می­برند و سپس به کمک دمش گازی پرفشار که عموما هوا است، سبب ریزش فلز ذوب شده می­ شوند.

این روش برای برش موادی استفاده میشود که ذوب نمیشوند مانند:چوب، کربن و پلاستیک های ترموست. برش لیزر : یکی دیگر از روش های مدرن برش لیزر است که بازه بین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر را در بر می گیرد.

همچنین با بهترین و نازلترین قیمت محصولات خود را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. اول اینکه تعداد کمی از سفارش را در حضور مشتری انجام می دهیم و در صورت تایید، توافق انجام میشود.

برش لیزر استیل در صفا دشت کرج ، برش لیزر یک فرآیند برش داغ است که برای برش موادی مانند فلز یا ورق فلز استفاده می شود.

به طور مثال ورق استیل 2 میلیمتری نسبت به ورق استیل 4 میلیمتری زودتر برش میخورد. برش ورق سیاه (آهنsteel) و استنلس استیل stainless-steel با لیزر در مقایسه با برش پلاسما درای دقت بسیار بالایی است به گونه ای که این کیفیت سطح با چشم غیر مسلح نیز قابل مشاهده است.

بر این اساس لیزرهای مختلفی نظیر لیزرهای گازی، شیمیایی، رادیواکتیو، جامد و فیبری را نام برد که هر یک مزایا و معایب خود را دارند.

در نوع دیگری از لیزر­ها را میتوان بر اساس منبع تولید پرتو، دسته بندی کرد. بهتر است طرح مورد نظر را در زمانی که فرصت مناسب داریم، آماده کنیم چرا که به دقت بسیاری نیاز دارد.

بسیاری از افراد خوانایی لیزر را ترجیح میدهند زیرا ارزان قیمت نیز هست. همچنین پایین بودن سختی آن نیز نسبت به سایر فلزات موجب می شود تا بسیاری از صنعت گران، محصولات تزئینی و یا زینتی مورد نظر خود را را با بهره گیری از برش لیزر آلومینیوم تولید نمایند.

به طور کلی، تمام انواع برنج نسبت به سایر فلزات منعطف تر می باشند. برش لیزر فلزات در حال حاضر یکی از بهترین تجهیزات پردازش در صنعت است.

لیزرهای شرکت پرسناژ لیزر نیازهای مشتریان در زمینه برش و ایجاد کربن، فولاد ضد زنگ و فلزات غیر آهنی را برطرف می کنند.

دستکاه لیزر فایبر یکی از بهترین ها برای حک روی فلزات می باشد. از مزیتهای دستگاه لیزر برای برش فلزات، در مقایسه با فلزبرهای دیگر میتوان به وجود لیزر فایبر اشاره کرد؛ دلیل آن هم ویژگیهای لیزر فایبر است که در مقایسه با مابقی لیزرها ارزانتر است و عمر طولانیتری دارد و به ندرت به تعمیر و نگهداری نیاز خواهد داشت.

هزینه برش لیزر فلزات به طور کلی برای مواد غیر فلزی بهترین است؛ اگرچه فلزات خاصی وجود دارد که میتواند آن ها را پردازش کند و برش بزند.

معمولا زمانی که حکاکی یا برش با لیزر بر روی فلزات انجام می شود، کیفیت کار افزایش بسیار بیشتری پیدا می کند.

اشعه لیزر تولید شده قبل از برخورد به سطح کار توسط سه آینه تعبیه شده در دستگاه لیزر به سمت هد دستگاه هدایت می شود.

• به خاطر کاربرد موثر مواد، صرفه جویی زیادی در تولید ایجاد شده است. • به خاطر قابلیت تکرار کلی برش لیزری، کیفیت اجزا بسیار عالی است.

• به خاطر حذف نیاز به کار دوباره با ابزار، سرعت طراحی و اصلاح طراحی بسیار خوب و عالی شده و بهبود یافته است.

• تنظیمات زمانبر یا ابزارسازی پر هزینه دیگر وجود ندارد. در برشکاری محدودیت ضخامت وجود دارد که به توانایی دستگاه برش بستگی دارد.

فلزات در برابر حرارت مقاوم هستند و علامت گذاری برای فلزات به تابش لزر با چگالی بالا نیاز دارد. سرعت برش از دیگر آپشنهای حائز اهمیت در خرید دستگاه لیزر برش فلزات است.

پیشنهاد: توجه به ثبت ارزش جدول دما و رطوبت در هر شیفت، برای پیدا کردن مشکلات در زمان و جلوگیری از خطرات.

این سری از دستگاه های لیزر در توان های 500، 1000 و 1500 وات تولید و عرضه می شوند. برش سی ان سی ( CNC ) بر روی متریال مختلف و با سرعت بسیار بالایی قابل انجام می باشد.

با توجه به اینکه دستگاه برش لیزری دارای تجهیزات جانبی می باشد می بایست بر اساس فضای کار، دستگاه لیزر را خریداری کرد.

گاهی اوقات سفارشی که مشتری می دهد، ترکیبی از حک و برش است. این بازتاب کاملا از سطح ورق حاصل نمیشود بلکه با تشکیل استخر مذاب ایجاد میشود که بسیار بازتابنده است.

مطمئنا تکنولوژی روز و نیروی کارآمد در گروه صنعتی ایران فلز این فرآیند را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه خواهد داد .

به همین خاطر معمولا دستگاه های بسیار کمی توسط شرکت های سازنده تولید شده و این دستگاه ها استفاده شخصی نداشته و عمدتا شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات برش لیزری و حکاکی لیزری این دستگاه ها را خریداری می کنند.

• سرو صدا کمتر شده است و همین امر باعث بهبود محیط کاری می شود. • به خاطر فرایند غیر تماسی، امکان برش فلزات بیشتر فراهم شده است .

همین امر موجب می شود تولید و ساخت فلزات با فرصت های بیشتری فراهم گردد. لازم به ذکر است بدانید قدرت اشعه دستگاه برش لیزری بسته به سختی فلزات متفاوت است و معمولا با توجه به سختی تنظیم می شود.

هنگامی که دستگاه مناسب را در اختیار دارید و اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهید، برش فلز واقعاً با برش چوب یا ام دی اف تفاوتی ندارد.

این مجموعه کلیه کارهای طراحی شما را نیز انجام می دهد. با این کار سطح فلز کاملا صاف و صیقلی می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.