بهادری جهرمی: تمامیت ارضی ایران از بسیاری جهات وامدار شجاعت به ارتش است

[ad_1]

سخنگوی دولت با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود روز ارتش را گرامی داشت.

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در یادداشتی با عنوان ارتش در کنار ملت در اینستاگرام خود نوشت:

ارتش باید باشد، ما با تمام توان از ارتش محافظت خواهیم کرد. اکنون بهتر از هر زمان دیگری می‌توانیم این بیانات دوراندیشانه امام خمینی را درک کنیم. از تعداد تلفات دفاع مقدس گرفته تا جلوگیری از توطئه گروهک های تروریستی و حتی حرکت رسمی در زلزله و سیل، ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه این نقاط خوش درخشیده است. ارتش فداکار بهترین خدمتگزار مردم بود حتی در نبرد کرونا.

فعالیت های رهبری و اطلاعاتی فرماندهی واحد نیروهای مسلح، توان دفاعی و امنیتی ایران را به بالاترین سطح رسانده است. نیروهای مخلص و جهادگر ارتش در زمان صلح بازدارندگی و قدرت ایران را به جهانیان نشان می دهند. یکی از این اقدامات غرورآفرین تخریب آبهای آزاد است. دیگر بر کسی پوشیده نیست که عزت، استقلال و تمامیت ارضی امروز ایران از جهات مختلف مدیون شجاعت نظامیان است.

زندگی و شهادت سردارانی چون شهیدان محمدولی قرنی، عباس دوران و علی صیاد شیرازی و ده‌ها تن از امیران نامدار دیگر در عمل عبارت «لشکر فداکار امت» را ثابت کرد. اکنون ارتش، دموکراسی، خدمات اجتماعی و رفاه عمومی «ارتش ملت» را در ذهن ایرانیان حک کرده است. ارتش را برای ادامه مکتب، یاد و خاطره 48 هزار شهید ارتش معزز گرامی بدارید.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.