فرمانده نیروی زمینی: ولایت فقیه بالاترین نعمت است

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در نیروهای مسلح به ویژه در ارتش معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بالاترین نعمتی است که خداوند به ما داده است.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران با یادآوری 29 فروردین (روز ارتش جمهوری اسلامی ایران) گفت: امروز برای نیروی زمینی مهم است، جمهوری اسلامی پیشگام بود. در اين زمينه.

پرسید چرا جهاد؟ وی افزود: نیاز فوری و بدون شک امروز ما تبیین جهاد است چرا که دشمنان این نظام مسائل مربوط به هویت انقلابی را مورد هدف قرار داده اند که ارزش های انقلابی ما به آن افتخار می کند و در تفسیر جهاد باید انقلابی، ولایی و انقلابی باشیم. استانی. . ماندن را توضیح دهید تا خیال دشمن به جا بماند و فراموش شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اولین و مهمترین حمله دشمن بر اساس اصل ولایت فقیه و سپس اقتصاد و فرهنگ جامعه اسلامی و قرآنی و توان دفاعی نیروهای مسلح است.

حیدری افزود: در نیروهای مسلح به ویژه نظامی معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بالاترین نعمتی است که خداوند از آن بهره مند شده است.

وی تاکید کرد: در بحث توان دفاعی که باید در جهاد تفسیر به آن پرداخته شود، امروز باید این سوال مطرح شود که چرا دشمنان به توان دفاعی ما حمله کرده اند؟ زیرا در این جغرافیای هستی، تنها نیروهای مسلحی که می توانند روی پای خود بایستند، نیروهای مسلح و نیروی زمینی هستند.

حیدری ادامه داد: سازمان دفاعی کشور را به انبار باروت و انبار مهمات خارجی مانند کشورهای حوزه خلیج فارس تبدیل نمی کند، زیرا این کار ادامه ندارد. در عوض، اساس توان دفاعی، خودکفایی است که از روز خروج مستشاران آمریکایی از کشور در ارتش جمهوری اسلامی پدیدار شد.

وی افزود: حضور کنونی ما در مرزها به این معنا نیست که در خطر هستیم، بلکه حضور ما نتیجه اشراف اطلاعاتی بیشتر است.

وی افزود: یکی دیگر از مولفه های قدرت ما این است که نیروهای مسلحی در منطقه حضور داشته اند که بارها هژمونی آمریکا را در هم شکسته اند و امروز تلاش می کنیم تا با آبروریزی منطقه را ترک کنیم.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: در ذهن همه پادگان ها روز تخریب شما را در قالب تابلو روان ایجاد کرده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کشور ما از امنیت بالایی برخوردار است و شیطنت هایی که در خصوص مرزها در فضای مجازی انجام می شود کار دشمن است و از آن غافل نشوید. هم در حوزه امنیت حضور داشتیم و هم در کمک به مردم. حضرت آقا هم از اقدامات ما در ارتش در زمان زلزله و سیل ابراز خرسندی کردند. از زمان شیوع تاج، ما 28 بیمارستان و 12000 کادر پزشکی مجرب و 10 حامی سلامت اختصاص داده ایم و 9 بیمارستان تنفسی دائمی ساخته و به وزارت بهداشت اضافه شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.