دبیرخانه کنفرانس جنایات صهیونیست ها در مسجد الاقصی در حمایت از انتفاضه فلسطین را محکوم کرد

[ad_1]

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای حمله وحشیانه و ناجوانمردانه صهیونیست ها و حمله جنایتکارانه کودکان به مومنان روزه دار در مسجد الاقصی و هتک حرمت به قبله اول مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی در حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی فلسطین به شرح زیر است:

“به نام خدا

سبحان المهدی بهاده لیلا من المضد الحرام المشجاد الکراکنه براکنا پاک کن لیاویل من استانا زه یا السبعه البصیر.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی حمله وحشیانه و ناجوانمردانه جنایتکاران و کودک کشان صهیونیست به مومنان روزه دار در مسجدالاقصی و هتک حرمت به قبله اول مسلمانان را به شدت محکوم می کند. خوی تروریستی و ضد اسلامی صهیونیست ها این را بار دیگر با این رژیم نامشروع ثابت کرد. موقت و اشغالگر فقط باید از مقاومت و مبارزه صحبت کند و اقدام موذیانه برخی کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با صهیونیست ها نه تنها مردم فلسطین به ویژه جوانان فلسطینی را ناامید نکرد، بلکه شور و اراده مردم فلسطین را نیز ناامید کرد. از سرزمین خود دفاع کنید آزادی کل سرزمین فلسطین چند برابر شده است.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از تمامی مجالس جهان؛ سازمان های حقوق بشر؛ لیبرال‌ها در سراسر جهان و مدافعان حقوق فلسطین می‌خواهند با محکوم کردن تجاوزات رژیم نژادپرست صهیونیستی به ستمگران قدرتمند فلسطینی و حمایت از مقاومت قهرمانانه آنها در برابر اشغالگری با شرکت در راهپیمایی روز قدس، به مردم فلسطین در احقاق حقوق مشروع خود کمک کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.