رئیس جمهور: دستگاه ها سفر زائران به اماکن زیارتی را آسان و ارزان می کند

[ad_1]

اولین جلسه شورای عالی حج و زیارت پس از 8 سال به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد و بر ضرورت تسهیل و کاهش هزینه سفر به اماکن زیارتی خارج و داخل کشور تاکید شد.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در این دیدار با اشاره به آثار و برکات این سفرهای معنوی، تسهیل زیارت را به عنوان یکی از وظایف مهم برشمرد و گفت: ارائه زائران ارزان قیمت به اماکن زیارتی به ویژه عتبات عالیات و سوریه از طریق هوایی. و زمین

رئیس جمهور با اشاره به کینه توزی مردم نسبت به هزینه های غیرعادی سفرهای هوایی به ویژه در مقاطع زمانی خاص، به دستگاه های دولتی ذیربط هشدار داد: اجازه ندهید مردم به نام سفر معنوی و زیارتی که عموم مردم سودای کسب و کار و سود دارند. پرداخت کنید و به مردم فشار بیاورید.

رئیسی همچنین بر لزوم بازگشایی مرزهای زمینی با عراق تاکید کرد.

رئیس جمهور همچنین دستور داد تا وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی حج و سازمان زیارت، فرآیند اجاره هواپیما را به منظور کاهش قیمت و تسهیل سفر زائران به عتبات واگذار کنند.

در این جلسه همچنین با دستور رئیس جمهور مقرر شد با توجه به فرصت باقی مانده تا ایام حج تمهیدات لازم برای انجام این شعائر دینی توسط دستگاه های دولتی فراهم شود و الزامات در این خصوص برآورده شود. ملاقات کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.