واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به تحولات اخیر در فلسطین اشغالی

[ad_1]

سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حوادث اخیر در فلسطین اشغالی گفت: نژادپرستی، ظلم، قتل عام، زندان، محرومیت گسترده و تحقیر روزانه ملت مظلوم فلسطین و تروریسم برهنه رژیم صهیونیستی. در سرزمین های اشغالی است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه مبارزه با اشغالگران را حق مشروع، بدیهی و طبیعی مردم بی پناه فلسطین و پاسخی به حملات مکرر صهیونیست ها به قدس و جنایات و تجاوزات مستمر اشغالگران برشمرد. رژیم اسرائیل علیه مردم مظلوم قدس شریف و دیگر سرزمین های فلسطینی مستقر است، می شناسد و بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین و مبارزات آزادیبخش مردم آن تاکید دارد.

دیپلمات ارشد ایرانی از همه ملت‌ها، دولت‌ها و جامعه جهانی خواست تا برای تامین امنیت ملت فلسطین و جلوگیری از تجاوزات و جنایات صهیونیست‌ها، بر اساس اصل دفاع از خود در برابر اشغالگری و تروریسم رژیم آپارتاید صهیونیستی عمل کنند. در فلسطین

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان با بیان اینکه تنها راه حل بحران فلسطین رفراندوم است که همه فلسطینی های اصلی در آن شرکت کنند، افزود: اشغالگر در حال اتخاذ راه حل دموکراتیک برای آزادی قدس شریف و تصمیم گیری در مورد سرنوشت فلسطین است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.