قیمت گوشت منجمد دولتی در بازار کاهش یافته است

[ad_1]

ظهر امروز (چهارشنبه) جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر با اشاره به نوسانات قیمت برخی اقلام در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان، بر نظارت دقیق بر بازار تاکید کرد و خواستار نظارت و حساسیت بیشتر در این زمینه شد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: افزایش سالانه قیمت محصولات و کالاهای مختلف سازوکار خاصی دارد و نباید اجازه دهیم کالاهایی که خارج از چارچوب قانونی هستند گران شوند.

وی از دستگاه ها و وزارتخانه های ذیربط خواست تا در اسرع وقت راهکارهای لازم برای مدیریت نوسانات قیمت برخی کالاهای اساسی در ارتباط با ماه مبارک رمضان را معرفی و گزارش دهند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به گزارش های ارائه شده در جلسه در خصوص تخلفات برخی شرکت های قند و شکر از وزرای دادگستری و جهاد کشاورزی خواست نسبت به شرکت هایی که محصولات سال گذشته را نفروخته اند و می خواهند در عید نوروز به فروش برسانند تخلف کنند. . شناسایی و رسیدگی می شوند.

در این جلسه وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، دادگستری، تعاون، کار و تامین اجتماعی و سخنگوی دولت حضور داشتند که در روزهای اخیر نکات آن بررسی شده است.

در این جلسه همچنین موضوع حمل و نقل و تاثیر آن بر قیمت مواد اولیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات موجود اتخاذ شد.

در این جلسه قیمت گوشت گوسفند و گوساله منجمد نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد از فردا هر کیلوگرم گوشت منجمد با قیمت 95 هزار تومان و گوشت گوسفند منجمد با قیمت 85 هزار تومان وارد بازار شود.

در ادامه این جلسه گزارشی از قیمت فرآورده های نفتی و پتروشیمی به دلیل نوسانات قیمت جهانی نفت ارائه و تاکید شد هرگونه تغییر قیمت مستلزم اخذ مجوز از ستاد تنظیم بازار است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.