فرمانده نیروی دریایی ارتش: تمرکز بر تولید دانش بنیان از اولویت های نیروی دریایی ارتش است

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش: تمرکز بر تولید دانش بنیان از اولویت های نیروی دریایی ارتش است

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع پرسنل این نیروها توجه به حوزه تولید دانش بنیان را یکی از اولویت های نیروی دریایی ارتش دانست و گفت: باید توجه به تولیدات دانش بنیان را یکی از اولویت های نیروی دریایی ارتش دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار شهرام فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی بهار طبیعت و بهار قرآن را فرا رسیدن بهار طبیعت و بهار قرآن را تبریک گفت. کریمی، اهمیت استفاده از کلام وحی در سطح این نیرو از اولویت‌های اول است که تلاش می‌کنیم با معاونت عقیدتی سیاسی کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی برای قرآنی‌تر شدن همکاری کنیم.

امیر دریادار ایرانی ضرورت توجه به حوزه تولید دانش بنیان را اولویت دوم نیروی دریایی ارتش ارزیابی کرد و اظهار داشت: و شکوفایی در عرصه های مختلف برای نیروی دریایی بسیار باز است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: توجه جدی به انسانیت در تمامی عرصه های ماموریتی و تقویت شئون معنوی و فرهنگی، ضمن توجه به بقای مردم از اولویت های اصلی این نیرو در سال جدید برای تحقق این مهم است. «همه در حوزه کاری ما باید تلاش کنند تا زندگی شرافتمندانه و مقتدری برای کارکنان ایجاد کنند.
وی در پایان رعایت اصول صداقت و تحرک را برای افزایش موفقیت و همچنین فتح قله های افتخار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: صداقت و تحرک دو کلیدواژه مهم پیشرفت هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.