عقب ماندگی توسعه جهان عامل توهمات رژیم تروریستی آمریکا علیه سپاه است

[ad_1]

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت 13 فروردین، عقب ماندگی آمریکا در حوادث جهان را عامل توهمات رژیم تروریستی و مافیایی علیه این نهاد مردمی و انقلابی دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در بخشی از این بیانیه آمده است:

با پیروزی انقلاب اسلامی و فروپاشی نظام 2500 ساله شاهنشاهی در 22 بهمن 57 و رای قاطع 2.98 درصد مردم ایران در یکی از بی نظیرترین انتخابات تاریخ معاصر، جمهوری اسلامی ایران نظام مقدس در 12 فروردین 1358 ظهور کرد و در مسیر شکوفایی و پیشرفت به دست آمد و به مدد هویت اسلامی و ایرانی و اجرای آموزه‌های اسلام ناب محمدی (ص)، الگویی جدید و فراتر از اراده ابرقدرت‌های شرق و غرب قبل از ایران بر کشور حکومت کند.

این بیانیه می‌افزاید: جمهوری اسلامی ایران با همه چالش‌های داخلی و خارجی ناشی از خصومت‌ها، شورش‌ها و بحران‌های نظام سلطه و استکبار، برخلاف دیگر انقلاب‌های تاریخ معاصر، نخستین گام انقلاب را با اقتدار و اقتدار پشت سر گذاشته است. غرور. ، در ایستگاه گام دوم درخشان تر از گذشته است انقلاب اسلامی با دستاوردهای خیره کننده خود در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه دفاعی و بازدارندگی که با موفقیت های اساسی همراه است خشم دشمن را برانگیخته است.

این بیانیه دستاوردهای ۴۳ ساله میهن اسلامی را سرمایه‌گذاری ارزشمند و پشتوانه‌ای قوی برای حرکت سریع و سریع در چارچوب راهبرد «ایران قدرتمند» توصیف و برجسته می‌کند: بقای انقلاب اسلامی و توسعه چه بود. از حوزه های تاثیرگذار گفتمان ایشان در صحنه جهانی در واقع مؤلفه‌های مساوی و ارکان اصلی آن یعنی «نعمت حق تعالی، مکتب متعالی، رهبری حکیم و صاحبان بصیرت» بود که اکنون الگوی ارزشمند و سرنوشت‌سازی برای رهایی ملت‌ها و سایر جوامع از سلطه است. باز هستند.

در این بیانیه درس هایی از استکبار و توان مولد برای مقابله با نظام سلطه و دین زور و باج خواهی ملت ها به سایر جوامع می آموزیم که دستاورد بزرگ جمهوری اسلامی ایران برای بشریت است. تجربه دنیای بدون سلطه می گوید: اگر ملتی بخواهد عزت، استقلال و امنیت خود را حفظ کند، باید متناسب با تهدیداتی که با آن مواجه است، از دفاع بالایی برخوردار باشد و خدا را شکر می کنیم که کشورمان به خاطر موقعیت ژئوپلیتیکی و موقعیتی که دارد. آرمان های انقلاب اسلامی آرمان تمدنی به برکت هوشمندی و تفکر عمیق رهبری عزیز، بصیرت و آگاهی ملت و عزم و اراده نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب و دولت در نقطه اقتدار و دفاع ایستاده است. رشد نظامی. در ذهن نیست.

این بیانیه تضعیف و شکسته شدن رشد و عمق قدرت دفاعی و بازدارندگی ایران اسلامی را از اهداف اصلی دشمن برای نابودی یا سپردن جمهوری اسلامی و ملت ایران به منویات و سیاست های نظام سلطه می داند. و صهیونیسم : اقتدار و محبوبیت موشکی. نفوذ منطقه ای ایران عزیز با نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همواره تحت تعقیب جبهه متحد دشمنان نظام اسلامی به ویژه رژیم مافیایی، بحران زیستی و تروریسم متحد است. دولت ها خط قرمز ملت ایران است ما ایران قدرتمندی داریم که هرگز راه هایی برای تقویت بازدارنده ها و تضمین پیشرفت و امنیت خود تحت منویات و خواسته های حاکمان کاخ سفید و متحدان خبیث آن که می خواهند تحت فشار و برچسب قرار دهند، تعریف و تعریف نکرده است. ، رسانه ها و تبلیغات شیطانی خود را تهدید یا اغوا کنند. آن را تغییر دهید.

در پایان این بیانیه با گرامیداشت یاد، نام، یاد و آرمان های والای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جاودانه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، حاج قاسم سلیمانی دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی را به ملت شریف و بصیر ایران و ملت های آزاده و حق و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم، با فرسایش اقتدار ملی و نظام قدرت مردمی و مردمی روبرو هستند. زمینه و الزامات اجرای شعار «تولید، دانش، اشتغال زایی» به ویژه در حوزه دفاعی و نظامی را فراهم می کند، به عنوان جهت گیری های اصلی کشور در سال 1401 از ضرورت های مهم و اجتناب ناپذیر مسلح و مردمی مورد توجه و تاکید قرار گرفته است. : به فضل الهی و برکت حمایت ملت قهرمان و مصمم ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس تعالیم و دستورات همانند رهبر انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای درباره توهمات اخیر رژیم تروریستی آمریکا علیه خود مبنی بر نهی در خط یکپارچه استقلال، امنیت و ملی و دستاوردهای شکوهمند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پاسخ‌های قاطع و مخرب از کوچک‌ترین خطای دشمنان شرور و ماجراجو در برابر میهن اسلامی محافظت خواهد کرد و حتی فرصت ابراز منافع را از آنان سلب خواهد کرد. پشیمان شدن. پشیمانی.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.