سه مدل قابلاستفاده است (2)

سه مدل قابلاستفاده است
بال ولو

در این تست شیر توپی از دو سر کلمپ شده و مجرابند در حالت نیمه باز قرار می گیرد و با استفاده از سیال آب و در فشار کاری 1.5 برابر فشار کاری در منفی 38 درجه سانتی گراد طبق استاندارد API6D تست می شود. تست هوای نشیمنگاه با استاندارد API6D در هر دو طرف بال ولو با سیال هوا در فشار کاری 0.7±5.5 بار و در موقعیتی که یک سر شیر توپی کلمپ شده و مجرابند کامل بسته شده، حدودا دو سانتی متر آب به روی مجرابند در بدنه ریخته می شود و تست انجام می شود، در صورتی عدم وجود حباب و افت فشار در شیر توپی تست مورد تایید می باشد. بسته شدن و “قطع کامل” ارتباط همان چیزی هستند، که این نوع از شیر را نسبت به انواع دیگر آن متمایز میسازد. شیرهای گازی عملکرد بسیار سریعی دارند و باز و بسته کردن آن­ها بسیار راحت می باشد. Boronizing کردن از رسوب بخار شیمیایی (CVD) برای تولید یک لایه پوشش بسیار سخت استفاده می کند. یک سطح مقاوم در برابر فرسایش و مقاومت در برابر فرسایش با سختی حدود 70 Rc به طور کلی با استفاده از اسپری حرارتی بر روی بال ولو اعمال می کند.

این عملیات با بهبود سطح کار می کند.

اعمال یک زن همانند اعمال یک پیامبر اولوالعزم میتواند مبنای تشریع قانون الهی برای همگان شود: در جریان حج، اگر رمی جمرات به اقدام حضرت ابراهیم ع مربوط است، سعی بین صفا و مروه به اقدام حضرت هاجر مربوط است. برای جلوگیری از ترک خوردگی ناشی از انجماد، یک راه حل دیگر وجود دارد آن هم بکار بردن یک عدد پلاگین انجماد در کناره بدنه شیر است. از شیر گازی یا بال ولو برای قطع و وصل کردن جریان با کمک یک توپی استفاده می شود. به منظور اطمینان از درزبندی مناسب شیر، یک گسکت بر روی سطح فلنج قرار میگیرد. این ماده در برابر صدمات ناشی از فرسایش ، حفره و شوک های حرارتی مقاوم است و برای سرویس بخار ، کار با کاتالیزورها و گازدهی ذغال مناسب است. این عملیات با بهبود سطح کار می کند. طرفداران نیکل الکترولس می گویند که با عملیات حرارتی ، این پوشش می تواند به سطوح سختی نزدیک به پوشش کروم سخت برسد ، اگرچه دلیل اصلی استفاده از آن برای مقاومت در برابر خوردگی آن است. شاخص ترین ویژگی شیر توپی کربن استیل، گستره دمای کاری آن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتصال فلنجی ، مقاله انواع اتصال شیر توپی را بخوانید.

با اعمال گشتاور کمی آب بندی کاملی ایجاد می نمایند.

در مورد انواع شیر توپی استنلس استیل و کربن استیل نیز معمولا اتصال رزوه ای و فلنجی پرکاربرد هستند و در مواردی از اتصال جوشی نیز برای اتصال این نوع شیرهای توپی استفاده می گردد. توپ توسط نشیمنگاه شیر پشتیبانی شده و آزاد است که در عرض حرکت کند. اینکه تحلیل ما سلیقه ای (گزینش وقایع بر اساس سلیقه شخصی) نباشد، باید بر مبنای قرآن حرکت کنیم. همچنین وقتی این دریچه کشوئی به بالاترین حرکت می کند، سیال با کمترین مقاومت و افت فشار به جریان می افتد. همچنین این پوشش می تواند در برابر شوک گرمایی مقاومت داشته باشد. اگر به درستی اعمال شود ، تفاوت کمی در مقاومت در برابر شوک حرارتی مشاهده می کنیم. با اعمال گشتاور کمی آب بندی کاملی ایجاد می نمایند. به عنوان مثال تمام شیرهای استفاده شده در سینکها و شیرهای آب منازل، شیرهای صنعتی داخل ماشینهای لباسشویی، ماشینهای ظرفشویی، شومینههای گازی، شیرهای آب خارج از منازل، یخچالها و غیره استفاده میشوند. بال ولو پورت کاهش یافته (شناخته شده به عنوان بور کاهش یافته)، جریان از میان شیر با اندازه کوچکتری از خطوط لوله جریان می یابد که در نتیجه مساحت عبور جریان کمتر از لوله است. شیر توپی پنوماتیک از مونتاژ بال ولو با عملگر پنوماتیک تشکیل می شود که به طور اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتور، جریان سیال عبوری را قطع و وصل یا کنترل می کند.

کنترل جریان باعث می شود که سیت (Seat) به دلیل سرعت بالا و فشار زیاد جریان در شیر، تا حدی در معرض فرسایش قرار بگیرد. با این اوصاف با توجه به معالده روبرو : در نتیجه کاهش سطح عبور جریان ، سرعت افزایش می یابد. ایشان از اردیبهشت تا اوایل شهریور ۵۷ در خارج حضور داشتند و سفرهای متعددی به منظور کاهش اختلاف نظرها و شناسایی نیروهای مناسب برای اتفاقاتی که در حال سرعت گرفتن بود، در اروپا و آمریکا انجام دادند. در مدل Trunnion گوی کروی توسط دو ساپورت انکور از بالا و پایین به بدنه شیر متصل است و برای سیالاتی با فشار بالا مناسب است. این نوع شیرها مناسب فشارهای کاری بالاتر بوده و معمولاً قابلیت double block and bleed دارند. جنس بدنه و توپی در شیرها متفاوت می باشد و با توجه به کارایی خاص و استفاده در صنعت به انتخاب مصرف کننده می تواند شیر توپی را از جنس های مختلف انتخاب کند. از مزایای مهم این نوع ولو ها، قابلیت عملکرد در نسبت یک به چهارم بسته بودن و باز بودن مجرای توپی، یکپارچه بودن قطعات و عدم نیاز به روانکاری، باز و بست سریع، وزن کم، ساختمان فشرده، نصب و بهره برداری آسان، تغییر سریع جهت جریان، گشتاور پایین مورد نیاز برای باز و بسته کردن و در نهایت، قیمت پایین تر نسبت به سایر شیرها می باشد.  C onte nt was c᠎reat​ed by G​SA Content G enerat or​ Dem oversion​.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.