گیج فشار ویکا (Wika) (2)

گیج فشار ویکا (Wika)
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

این کالا محصول شرکت ویکا آلمان بوده و با بهترین قیمت و شرایط تحویل مناسب و سریع به سراسر نقاط ایران ارسال می گردد. گیج فشار ویکا ( Wika ) یکی از بهترین برندهای گیج فشار موجود در بازار ایران است. گیج فشار ویکا به عنوان یکی از محبوبترین و با کیفیتترین محصولات موجود در حوزه ابزار دقیق شناخته میشود که کیفیت کار آن برای مهندسین و پیمانکاران پروژههای صنعتی ثابت شده است. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار ویکا 612.20 مراجعه فرمایید. همچنین می توانید سفارشات خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید. انواع گیج فشار در بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنعتی موجود می باشد. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار لوله بردون ویکا 111.10 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج اختلاف فشار ویکا 732.31 و 732.51 مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت مهندسی دامون اصلی بوده و دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. این نوع گیج فشار دارای اندازه صفحه نمایشگر ۱۶۰ میلیمتری و بازه اندازه گیری فشار خلاء (-۱) تا ۴۰۰ است.  Th is conte᠎nt has been gen᠎er​ated by GSA C on te​nt Generator Demover᠎sion᠎.

بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مؤثر بر آن امکان پذیر نیست.

گیج ویکا دارای رنج وسیع فشار کاری از 4∼0 بار ، 40∼0 بار ، 100∼0 و 150∼0 بار است. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ پرشر سوئیچ گیج ویکا PGS23 مراجعه فرمایید. این موضوع باعث شده که شرکتهای سازنده برای دستگاههای خود محدوده مشخصی در نظر بگیرند تا امکان اندازه گیری فشارهای مختلف را برای سیستمهای مختلف مشخص کند. این گیج ها انواع مختلفی مانند ترانسمیترهای فشار، سنسورهای فشار و پرشر سوئیچ ها دارند و از آن ها برای اندازه گیری فشارهای گیج (gauge)، فشار مطلق (absolute) و فشار اختلافی (differential) استفاده میشود. این مانومتر (فشار سنج) در اصل برای اندازه گیری کپسول به ویژه برای فشار کم مناسب است. وقتی که قصد خرید گیج فشار ویکا را دارید باید مشخص کنید که این ابزار را برای چه محدوده فشاری میخواهید. نکتهای که در اینجا وجود دارد این است که خرید گیج فشار ویکا بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مؤثر بر آن امکان پذیر نیست. پرشر گیج (گیج فشار) ویکا WIKA مدل 611.13 این فشار سنج بر اساس سیستم اندازهگیری کپسول طراحی شده است. گیج فشار بوردن تیوب مدل ۱۳۱.۱۱ طراحی و ساخت فشرده ای دارد. برسد. سنسور فشارسنجی این مدل از نوع بوردن تیوب است.

با کارشناسان ما در ابزار سنجش آریا تماس بگیرید.

یک تیوب یا دیافراگم در درون کانکشن یا قسمت اتصال فشار سنج وجود دارد که تغییر فشار سیستم باعث ایجاد تغییر در وضعیت این تیوب میشود. با توجه به مدلهایی که برای فشار سنج ذکر شد، مسئله انتخاب بین آنها به یک موضوع مهم تبدیل میشود و اغلب چالشهایی به وجود میآورد. حالا اگر شما نیاز به استفاده از آنها دارید، حتماً با ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق در مورد این محصولات را در اختیار شما قرار دهیم و امکان خرید آنها را برای شما فراهم کنیم. برای خرید و یا استعلام قیمت انواع مدل های گیج فشار ویکا WIKA با کارشناسان ما در ابزار سنجش آریا تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی رایگان می توانید با ما در تماس باشید. هنگام فشار ، انبساط سیال کپسول متناسب با فشار، به حرکت منتقل می شود و نشان داده می شود. در حقیقت این روغن به قطعات داخلی کمک میکند تحت تأثیر اصطکاک یا موارد اینچنینی قرار نگیرند و همچنین یک سیال گرانرو در اطراف عقربه ها وجود دارد که لرزش های احتمالی را به حداقل میرساند که این مسائل سبب برتری پرشر گیج های روغنی نسبت به پرشر گیج های خشک شده است. This data h᠎as been done with G​SA C on​te nt Generator DEMO᠎!

گیج فشار ویکا

مانومتر ویکا یک نمونه از صدها برند این محصول است. گیج، سنسور و ترانسمیتر فشار ویکا جهت پایش مقدار فشار در نقاط مختلف سیکل در صنایع تبرید و تهویه مطبوع بکار میرود و شرکت ویکا تجهیزات اندازه گیری فشار مخصوصی را برای اندازه گیری فشار در خطوط مکش و دهش کمپرسورها پیشنهاد میدهد . گیج فشار ویکا مدل 232.50 و 233.50 با روش اندازه گیری لوله بوردون ساخته شده است . یک لوله بوردون فشار سنج (نسبت به فشار اتمسفر) را اندازه گیری می کند. مانومترهای برند ویکا به صورت عقربه ای یا آنالوگ، به هدف اندازه گیری و نمایش فشار خطوط طراحی میشوند. از برجستهترین ویژگیهای این محصول میتوان به مقاومت آن در برابر لرزش اشاره کرد و امکان اتصال آن از زیر و از پشت با قطر 1/4 اینچ وجود دارد. این مانومتر با اتصال از زیر و کانکشن استیل سایز ½ اینچ قابلیت نصب از زیر را دارد. ᠎Da ta was gener᠎ated by GSA C ontent G᠎enerator Dem over​si on᠎.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.