قیمت دستگاه برش فلزات

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

بسیاری از افراد خوانایی لیزر را ترجیح میدهند زیرا ارزان قیمت نیز هست. نیروی انسانی تنها زمانی استفاده میشود که دستگاه به ورق فلزی برا برش نیاز داشته باشد یا اینکه کار دستگاه تمام شده باشد.در واقع کار اصلی بدون نیاز به نیروی انسانی کاملا به طور اتوماتیک صورت میگیرد.این دستگاه ها کار را بدون وقفه انجام میدهند و وقفه ای در کارشان پیش نمی­آید.همچنین این دستگاه ها میزان پلیسه و ضایعات بسیار کمی دارند. علت محبوبیت دستگاه های برش آهن به صرفه بودن آنهاست که هزینه ها را تا حد زیادی کاهش میدهند.در واقع همانطور که پیشتر هم گفتیم این دستگاها بصورت اتوماتیک کار را پیش میبرند برای همین نیازی به نیروی انسانی نیست در نتیجه دست مزدی هم پرداخت نمیشود که باعث کاهش بسیار زیاد هزینه ها میشود. باتوجهبه طرحهای موردنظر برای مشتریان هیچ مشکلی در سفارشیسازی وجود ندارد؛ علاوه بر این، محصولات سفارشی بیشتری در صنعت تبلیغات وجود دارد که میتوان با استفاده از این دستگاه تولید کرد که در روش سنتی بسیار ناکارآمد است. از پر کاربردترین محصولات در این روش می توان به تولید تابلوها یا عکس هایی که از طریق حکاکی روی سنگ ایجاد شده اند اشاره کرد.

برش لیزر فلزات صنعتی

Art icle was creat᠎ed by GSA Conten t  Ge nerator DE᠎MO .

بر اساس نیازی که دارید طرح ارائه شده را که برای دستگاه در نظر دارید به رایانه میدهید. علامت گذاشتن بر روی مواد آلی مثل چوب بر اساس کربونیزاسیون مواد است که باعث تیرگی سطح میشود. زمانی که لیزر به شیشه و یا سنگ برخورد میکند باعث شکست قطعه میشود.لیزر ها بهترین دستگاه برای حکاکی روی شیشه هستند و اگر قدرت، سرعت و دقت خوبی وجود داشته باشد به بهترین نتیجه ها میتوان دست یافت اما از قسمتهای بزرگ (پر کردن) در حکاکی شیشه باید دوری کرد زیرا باعث به جود آمون نتایج غیر یکنواخت در سرتاسر شیشه میشود. از آنجاکه سیستم کنترل برش لیزر CNC می باشد به راحتی می توان فایلهای برش لیزر طراحی شده توسط نرم افزار AutoCad را به عنوان نقشه برش لیزری قطعات فلز استفاده نمود. مرکز خدمات برش لیزر پارسه، با بهره گیری از دستگاه های قدرتمند و به روز اروپایی، قطعات بسیار بزرگ و سنگین با ضخامت های بالا تا 20 میلیمتر را برش می دهد. دستگاه های حکاکی در قدیم بسیار بزرگ بوده اما هم اکنون به صورتunitها در دسترس افراد قرار میگیرند که برخی از کار آفرینان آنها را در کیوسک های کوچکی که در مراکز تجاری قرار دارند، گذاشته اند.

امروزه دستگاه هایی که بتوان با استفاده از آنها داخل انگشتر و یا پشت یک ساعت حکاکی انجام داد زیاد شده است. میز دوم دستگاه لیزر فایبر با میز دوم بیشتر به مشتریانی پیشنهاد می شود که حجم کاری آنها بیشتر از یک شیفت کاری در روز می باشد. از دیگر کاربردهای مهم برش لیزر فلزات مقرون به صرفه بودن آن می باشد. برش لیزر فلزات در مقایسه با سایر روش ها دارای مزایای متعددی می باشد. آلومینیوم های آنود شده با دستگاه های لیزر کربن دی اکسید حکاکی میشوند. این فلزات با توان کمتر از 40وات به راحتی و با جزئات زیبا و تمیز حکاکی میشوند. گزینه اول در برخی کارها ، نبودنش بهتر از بودنش است چرا که در حین کار می تواند باعث توقف و اختلال دستگاه شود ولی مورد دوم به ویژه در هنگام برش فلزات کاربردی است و معمولا تمام دستگاه های برش فلزات دارای سیستم فوکوس اتوماتیک هستند. این دستگاه ها به صورت اتوماتیک کار میکنند و نیازی به دخالت نیروی انسانی وجود ندارد. متاسفانه برخی از فروشندگان به وسیله همین دستگاه های لیزر اقدام به حکاکی جعلی آرم و اطلاعات بر روی قطعات نموده و به عنوان مثال چیلر یا تیوپ لیزر های با قدرت کم و بی کیفیت و بی نام و نشان را به جای برند های معروف جهانی به فروش می رسانند.

از برش لیزری فلزات زمانی استفاده می شود که بخواهیم فلزاتی با ضخامت کم (معمولاً کمتر از 8 میلیمتر) را برش بزنیم و همچنین وقتی که تلرانس مورد نظر پایین باشد و دقت برش بالایی را نیاز داشته باشیم. این روش فقط مخصوص برش فلزات است و معمولاً برای برش قطعات فلزی با ضخامت کم (تا 2 اینچ) به کار برده می شود. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام میدهد، دقت کار افزایش مییابد همچنین انتشار نور به محیط محافظت و فشرده میباشد و دامنه تنظیم برای طول موج گسترده و ظرفیت تولید پالس های بسیار کوتاه را دارند. اما کمک گرفتن از دستگاه های برش لیزر آن را بسیار ساده تر از قبل کرده است. این فناوری در زمینه صنعت نیز به کار می رود و بسیار مورد استقبال صنعت گران قرار گرفته است. از دیگر مواردی که می توان در خصوص کاربرد دستگاه برش لیزری در صنایع مختلف نام برد، صنعت پزشکی است. دستگاه برش لیزر با استفاده از بروزترین تکنولوژی ساخته شده و در انجام عملیات لیزری از قبیل برش اجناس فلزی و غیر فلزی مورد استفاده قرار میگیرد.در بخش صنعت توجه به آن برش لیزر فلزات دستگاه بیشتر نیز میشود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.