خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (2)

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

در روش های حرارتی و مکانیکی برش برنج، قطعه نهایی برش خورده با تغییراتی در فلز پایه همراه است که نتیجه حرارت یا عوامل فیزیکی دیگر باشد؛ برش لیزر برنج با کمترین میزان این تاثیرات و تغییرات همراه است. این فلز به دلیل اینکه دارای استحکام و همچنین انعطاف پذیری بالایی می باشد مصارف مختلفی دارددر گذشته برش استیل با ابزارآلات مکانیکی از قبیل اره، لوازم دستی و روش های سنتی انجام میگرفت اما امروزه با پیشرفت در زمینه لیزر، برش لیزر با دقت بسیار بیشتر و سرعت بالاتر نسبت به روش های دیگر برش انجام میگیرد. تکنولوژی به کار رفته برای برش استیل، اشعه لیزر می باشد که به علت دقت بالا، کیفیت برش استیل بالا می باشد و مقدار پلیسه در محل برشکاری بسیار کم خواهد بود. قبل از کار با دستگاه، تنظیمات لازم توسط اپراتور ماهر انجام می شود و هر چه توان دستکاه بالاتر باشد، کیفیت صافی سطح بهتر خواهد شد و مشکل پلیسه قطعات از این طریق حل خواهد شد. سرعت برش لیزری از هویه کاری و معرق کاری بالاتر است و هم چنین در برش لیزری قطعات یکنواخت تری به دست می آید. کار برش لیزری هم روی این آلیاژ سخت تر می شود .

برش لیزر استیل

دستگاه برش لیزری فولاد مزایای مختلفی برای کسب و کار ارائه می دهد. در ادامه معرفی دستگاه برش لیزر استیل مجموعه رادوکس قصد داریم شما را با مزایای خرید دستگاه لیزر برش استیل از این مجموعه آشنا کنیم. از دیگر مزیت های دستگاه برش لیزر استیل تولیدی مجموعه رادوکس این است که در آن از قطعات با کیفیت بالا استفاده شده است. قطعاتی که توانایی رقابت با برندهای معتبر خارجی و داخلی را دارند. اما بسیاری از شرکت ها تکنولوژی جدیدتری برای برش استیل دارند. برش لیزر فلزات توسط دستگاههای پیشرفته انجام می شود که حاصل تکنولوژی پیشرفته است و در زمان کوتاهی میتوان تعداد بسیار زیادی از ورقها را برش داد اما هر مرکزی برای دریافت خدمات قابل اعتماد نبوده و باید شرکت مورد نظر به صورت حرفهای فعالیت داشته باشد. برش آهن توسط لیزر به این صورت انجام می شود که اشعه به وسیله سورس لیزر فایبر با توان زیاد به سمت متریال مورد نظر تابیده می شود و با ذوب کردن، آهن برش میخورد؛در این حالت مواد مذاب نیز با استفاده از گاز نیتروژن یا اکسیژن از این محل دور خواهد شد. با نفوذ کامل لیزر، استیل شروع به برش خوردن در ابعاد و اشکال مورد نظر میکند.

Post h as been g en erated wi᠎th GSA C on᠎te nt Gen erator DEMO᠎!

دستگاه برش لیزر استیل

هنگامی که اشعه لیزر با استیل تماس برقرار میکند، دمای آن نقطه بسیار بالا رفته و شروع به آب و یا بخار شدن میکند. زیرا دستگاه برش لیزر با حرارتی که طی فرایند برش بر سطح استیل ایجاد میکند، موجب سختتر شدن لبههای بیرونی قطعات برش خورده میشود. منبت هایی که با استفاده از این دستگاه ساخته می شود، تمیز و بدون نقص خواهند بود. برش لیزری استیل فرآیندی کارآمد با هزینه های بسیار رقابتی است که برش استیل را برای شرکت هایی که در تولید از ورق های استیل استفاده می کنند، ارائه می دهد. در این صورت قطعه نهایی لبه هایی با کیفیت تر و با دقت بالاتر خواهد داشت. دقت در انتخاب فشار مناسب هنگام کار به افزایش دقت و ظرافت در نتیجه کمک شایانی میکند. ماشین های برش لیزری، ایده آل برای کار با فولاد در انواع مختلف و ضخامت های متفاوت هستند. ماشین آلات برش لیزری دقیق، قطعات را تقریبا به هر شکل برای انطباق با نیاز صنعتی خاص برش می دهند. اما در حال حاضر، بسیاری از صنایع با توجه به قابلیت بالای دستگاه های برش لیزر در ایجاد برشهای ظریف و یکنواخت ورقههای استیل، از این تکنولوژی برای ساخت قطعات و ابزار مورد نیاز بهره میبرند.

به طور سنتی، برای برش استیل از ابزار دستی یا مکانیکی مانند یک اره یا هواگاز استفاده می شده است. با استفاده از تکنولوژی لیزر، امکان ساخت لوازم پزشکی و جراحی، چاقو، لوله، ابزار و لوازم ساختمانی فراهم شده است. همانطور که اشاره شد، اشعه لیزر با حرارتی که بر روی سطح استیل ایجاد میکند امکان برش قطعاتی با شکل و طرحهای متنوع را فراهم میسازد. در برش ورق سیاه آهن یا برش ورق استنلس استیل stainless steel با لیزر قسمتی از ورق که در تماس مستقیم نور لیزر قرار میگیرد در اثر حرارت تصعید می شود و به هوای اطراف یا محیط وارد می شود. جهت تامین رضایت کاربران این مصنوعات، استفاده از نیروی انسانی کارآزموده و تجهیزات مدرن و بهروز دنیا، از همان ابتدا در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته است. لیزر استیل در زمان بسیار کمی انجام می شود . سهولت برش لیزری و سرعت عمل آن می تواند خروجی بیشتری در زمان کمتر برای شما ایجاد کند که می تواند به سود بیشتر منجر شود. قدرت بازتاب این مواد در حالتی که فلز حرارت دیده و گرم شده، به شدت افزایش یافته و به محض ذوب شدن به شدت کم می شود؛ در نتیجه قدرت بازتاب اشعه لیزر مس در حالت مذاب از 70% کمتر می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.