مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه سلام سرما (7)

مبدل حرارتی آلفالاوال با % تخفیف ویژه -سلام سرما
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

ویژگی مبدل حرارتی صفحهای آلفالاوال گسکتی چیست؟ در ادامه به معرفی مدلهای مبدل حرارتی صفحهای پلیت آلفالاوال گسکتی میپردازیم. در ادامه توضیحات تکمیلی درباره مبدل ها و کارکرد آنان به شما ارائه خواهیم داد. به گونه ای که هر سیکل سیال بصورت یک در میان از صفحات گذر می کند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفا لاوال جوشی قابلیت زیادی در سیستم حرارت مرکزی و موتورخانه دارد و از صفحات نازک تمام استیل 316 ساخنه شده است که درون این مبدل شیارهای موزون به منظور انتقال و هدایت سیال ما بین صفحات انتقال حرارت تعبیه شده اند. این مبدل حرارتی جوشی از صفحات بسیار نازک استیل 50 میلیمتر ساخته شده است. در صورت تغییر شرایط فرایند به راحتی می توان صفحات یا پلیت های انتقال را کم و زیاد کرد؛ گوشه های صفحه اتصال قابل تعویض هستند. مبدل حرارتی Clip 3 به راحتی و بدون نیاز به پمپ یا واحدهای دیگر توسط سیستم CIP شستشو میگردد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال جهت سیرکوله آب داغ دیگ حرارتی پمپ خطی با توجه به مسیر و ظرفیت حرارتی مبدل صفحه ای مورد نیاز می باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

در سال ۱۸۸۸ اولین پمپ که برای پمپ کردن شیر بدون چربی حاصل از سپراتور سانتریفیوژی استفاده میشد، به فروش رسید. برای سفارش و خرید انواع مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی یا بریز پلیت ها (اورجینال و غیر اورجینال) با قیمت مناسب و کیفیت استاندارد با ما در تماس باشید. مبدل های صفحه ای واشردار قابلیت باز شدن و گسستگی در هنگام تعمیرات و یا کاهش و افزایش ظرفیت مبدل حرارتی را دارا می باشند. شما در هنگام خرید این محصول باید به بهینه بودن مصرف انرژی، دارا بودن گارانتی و همچنین بازدهی مناسب مبدل و مطابق با محیط مورد نظر توجه داشته تا در کارکرد طولانی مدت با دستگاه به مشکل بر نخورید. مبدل حرارتی آلفالاوال این شرکت معتبر و شناخته شده پیشرو در تولید محصولات و ارائه راه حل های مناسب در ساخت سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات می باشد. در سال ۲۰۰۷، آلفالاوال با دستیابی به تامین کنندههای پیشرو مبدلهای حرارتی هوا در اروپا (Netherlands-based Helpman ،Finnish Fincoil)، به یکی از پیشگامان تامین کننده مبدلهای حرارتی هوا در جهان تبدیل شد. مهم ترین علت این مسئله را می توان به حائز اهمیت بودن رفاه حال مشتریان نزد تولید کننده دانست.

فشار کار حداکثر ۲۰ بار می باشد.

محصولات و خدمات این شرکت علاوه بر گرم کننده،خنک کننده، سپراتور و انتقال سیالات، شامل تصفیه کننده آب،کاهنده انتشارکربن و کاهنده مصرف انرژی و آب می باشد. لازم به ذکر است که هرکدام از این دستهها نیز شامل مدل های مختلفی است. مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار M Line آلفالاوال در سه سایز مختلف و با انواع پلیت ها کار می کند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال فشار کار حداکثر ۲۰ بار می باشد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H با فشار کاری حداقل 15 بار و حداکثر 40 بار (در مدل های مختلف فشار کاری متفاوت می باشد) و با راندمان بسیار بالا، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی تامین می نماید. در انتخاب مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال واشردار مشخصات فیزیکی سیال ها – دبی سیال ها – دماهای ورودی و خروجی – حداکثر فشار – افت فشار بخار نهایتا ظرفیت حرارت مورد نیاز باید مشخص باشد. Data h᠎as  been g​en​erated  by G᠎SA Content​ G ener​ator  D᠎emoversi᠎on​!

مبدل حرارتی آلفالاوال

افت فشار را برطرف می کند. در سال ۱۹۹۱ تتراپک (Tetra pak) (در آماده سازی بسته بندی صنعت غذا فعالیت دارد)، آلفالاوال را خریداری میکند. همیشه در مبدل حرارتی صفحه ای رسوب وجود دارد و این امکان وجود دارد تا برای رفع این رسوب و گرفتگی مبدل ها از عمل رسوب زدایی استفاده کرد و ذرات رسوب داخل مبدل حرارتی صفحه ای که مانع عبور جریان آب می شود را حذف کرد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال گسکتی (واشردار) توسط واشرهای پلاستیکی و صفحه های موج دار تمام استیل ساخته شده است که بواسطه فریم مخصوص بهم فشرده می شوند. فریم پلتهای مبدل حرارتی واشردار در برابر بخار قرار دارند بنابراین برای ایجاد مقاومت در برابر آن جنس آنها از استیل مقاوم است. این کانال ها سطح انتقال حرارت بالایی را روی صفحات استنلس استیل بوجود می آورند تا دو سیال کنار یکدیگر بدون تماس مستقیم قرار گیرند تا انتقال حرارت انجام گیرد. Artic᠎le was created with GSA Content᠎ Generator D᠎emoversi on.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.