بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟

بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟
کمپرسور اسکرو بیتزر

شرکت اطلس محصولات بیتزر را در کوتاه ترین زمان ممکن مستقیماً از شرکت بیتزر و یا نمایندگی های معتبر آن در سایر کشور ها تأمین می نماید. این نوع روغن با داشتن ویسکوزیته استاندارد از رقیق شدگی بیش از حد روغن در سیستم جلوگیری مینماید و باعث میشود که روغن مدت زمان بیشتری در سیستم روغنکاری قطعات را انجام دهد. حداقل و حداکثر فشار کاری که این کمپرسور بیتزر ایجاد می کند، به ترتیب 19 و 28 بار است. این نوع روغن برودتی با توجه به استفاده از متریال مرغوب در ساختار آن، باعث میشود که روغنکاری بین قطعات به خوبی انجام شود و همچنین میزان فوم شدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و از پایداری حرارتی بسیار خوبی نسبت به سایر روغنهای برودتی موجود در بازار برخوردار است. کمپرسورهای اسکرو بیتزر از دو شفت مارپیچ تشکیل شده اند که نسبت دندانه قیمت کمپرسور اسکرو بیتزر آنها ۵:۶ است. کمپرسورهای اسکرو بیتزر جهت فشرده سازی مبرد از دو شفت مارپیچ در سیستم خود بهره میبرد. این دستگاه کمپرسور برای عملکرد سرما سازی خود می تواند از گاز R22 استفاده کند. Po st w as created with the help of G​SA Con tent G᠎en᠎er ator Demov ersion.

کاهش افت جریان های داخلی.

وزن دستگاه 325 کیلوگرم است. شرکت بیتزر در کشور آلمان واقع گردیده است و بیش از 80 سال است که محصولات تهویه مطبوع را تولید و به سراسر جهان ارسال مینماید. هرچه که اسلایدر بیشتر به سمت پورت دیسشارژ حرکت کند مقدار مبرد کمتری وارد فضای بین مارپیچ ها گشته و در نتیجه ظرفیت برودتی کاهش می یابد. کاهش افت جریان های داخلی. حداکثر جریان (آمپر) کاری 108 آمپر، نسبت چرخش 50/50 و جریان شروع به کار کمپرسور نیز 269 آمپر می باشد. تا سال ۲۰۱۴ حدود ۳۴۰۰ کارمند در سراسر جهان برای این مجموعه کار میکردند. این نوع روغن بیتزر مناسب با گازهایی نظیر R404 – R314a – R507 نیز است. چنانچه ویسکوزیته روغن مناسب نباشد در تماس با مبرد بسیار رقیق میشود و عملکرد خود را در بحث روانکاری قطعات از دست میدهد و نیازمند تعویض و یا اضافه نمودن روغن میشود که در دراز مدت علاوه بر آسیب بر دستگاه، هزینههای نگهداری را نیز افزایش میدهد. روغن بیتزر با توجه به خاصیت روانکاری بسیار عالی که دارد از اصطکاک قطعات کمپرسور در حین فشرده سازی گاز مبرد جلوگیری مینماید.

کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسور جهت فشرده سازی گاز مبرد در سیکل تبریدی ایفای نقش میکند. یکی از مهمترین ویژگیهای یک روغن برودتی خوب این است که با انواع مبردهای موجود در سیکل تبریدی سازگاری مناسب را داشته باشد. برای توسعه و بسط در این کاربردها، راندمان بایستی در حالت فول بار و پارت لود افزایش داشته باشد و بنابراین برای کاربرد برای چیلرهای تراکمی در حالتی که دارای حداکثر بار نیستند، مناسب می باشد. به منظور کنترل ظرفیت پیوسته کمپرسور اسکرو، از دو یا سه شیر برقی استفاده می گردد که در این حالت شیر کنترل ظرفیت بصورت پالسی باز و بسته شده و باعث کنترل دقیق ظرفیت می گردد. این بدین معنی است که این نوع کمپرسور با ابعاد بیرونی کوچک میتواند با سرعت بالائی کار کند و تبرید بالایی را ایجاد کند. و نحوه کار به این صورت است که چند شیر برقی در داخل سیلندر قرار می گیرند . سری جدید CHS اسکرو از طراحی مبتکرانه و خلاقانه و فشرده بهره می برد که کاملا مطابق با استاندارد های جهانی است. این نـوع کمپرسور ها با تـوجه به کـاربرد جهانی در چیلر های با مـایع هوا خنک و پـمپ های حـرارتی تـوسعه یـافته اند.

تمرکز بیتزر در نوآوری و گسترش فعالیت خود در حوزه تهویه و تبرید در کل گستره جهانی ادامهدار بوده و در جهت روبه جلو در حرکت است. سیستمهای خنک کننده با بهره جستن از سیستم سیکل تبریدی در فرایندهای خود، تهویه مطبوع محیط مورد نظر را انجام میدهند. همچنین برای محصولات سفارشی و خاص که عموما در کشور موجود نمیباشند، شرکت دامون آمادگی دارد تا مستقیما از شرکت بیتزر یا از طریق نمایندگی بیتزر در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید. به همین منظور ضمن توجه به محدوده کارکرد کمپرسور، در صورت لزوم جهت خنک کردن روغن و سیم پیچ کمپرسور اسکرو بایستی از اتصالات تزریق مایع، اکونومایزر و یا اویل کولر با در نظر گرفتن جزئیات سازنده که در دفترچه راهنما کمپرسور قید شده استفاده نمود. نکته ی قابل توجه اینست که تعداد دندههای موجود در روتور نر با تعداد شیارهای روتور ماده با هم تفاوت دارند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.