راهنمای خرید و معرفی 25 نمونه ترازو دیجیتال دقیق و باکیفیت+ قیمت روز کیمیک

راهنمای خرید و معرفی 25 نمونه ترازو دیجیتال دقیق و باکیفیت+ قیمت روز – کیمیک
ترازو دیجیتال, ترازو شیشه ای, ترازو خانگی

در گذشته جهت توزین مواد از ترازو ی کفه ای یا باسکول قپانی استفاده می شد که احتمال خطا درتوزین وجود داشت ، ترازو های دو کفه ای توسط سنگ هایی با ظرفیت مشخص و تنظیم شده عملیات توزین را انجام می دهند ، این سنگ ها با اندازه های متفاوت نسبت وزن سنگ ها ، اندازه ی ترازو ها ، نیز گوناگون طراحی می گردد ، البته این سنگها جهت کالیبره نمودن ترازوی دیجیتالی امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد .شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا استفاده از ترازوی باسکول بهتر است یا دیجیتال ؟ برای خرید انواع ترازو و باسکول باید به نکات و مواردی توجه کنید که در این قسمت به آنها میپردازیم. علاوه بر آن برخی از ترازوهای موجود در بازار این قابلیت را داشته تا از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند وصل شده و شما می توانید پس از برقراری اتصال، اقدام به انتقال اطلاعات ذخیره شده در ترازو، به گوشی همراه خود نمایید.

ترازو شیشه ای

این قابلیت در ترازوی دیجیتال باعث می شود با لمس شیئ، ترازو روشن شده و چند ثانیه بعد از پایین آمدن از روی ترازو، خود به خود خاموش می شود. از ویژگیهای این ترازو میتوان به روشن شدن سریع و LCD خوانا و بزرگ آن اشاره کرد. به محض آنکه که پاهایتان را روی ترازو قرار دهید، دستگاه روشن میشود و پس از پایین آمدن از ترازو، دستگاه خاموش میشود. حال با قرار گیری بر روی سطح ترازو وزن صحیح نشان داده می شود. امروزه اغلب ترازوهای این چنینی از جنس پلاستیک فشرده شده طراحی و تولید می شوند تا کمترین تاثیر را بر روی وزن نهایی ترازوها از خود بگذارند. با ایستادن روی آن میتوانید وزن خود را مشاهده عکس ترازو خانگی کنید. قابلیت BMI: شاخص توده بدنی هر فرد براساس BMI مشخص خواهد شد و نحوه محاسبه آن برحسب قد و وزن شما و تناسب میان این دو می باشد. همان طور که در مورد ترازوهای دیجیتالی نیز گفته شد ، ترازوهای عقربه ای در مقایسه با ترازوهای دیجیتالی ، دقت کمتری دارند . پس از آن نیز ترازوهای عقربهای جای ترازوهای کفهای را گرفتند، اما با پیشرفت تکنولوژی و ساخت مدارهای الکترونیکی، ترازو دیجیتال جای ترازوهای قدیمی را گرفته و به یکی از محبوبترین وسایل برای اندازهگیری کالا و مواد تبدیل شد.

در دسترس بودن قابلیت هایی مانند توانایی اطاعت و اندازه گیری چگالی مواد و بسیاری از امکانات دیگر تنها در محدوده کار ترازو های آزمایشگاهی است. عیب بعدی ترازو دیجیتال بالا بودن قیمت آن خواهد بود، این مدل نسبت به مدل آنالوگ یا عقربهای قیمت بالاتری خواهد داشت. دیجیتال با داشتن نمایشگر وزن ، قیمت واحد ، قیمت کل روند توزین را برای مشتری واضح نموده و از صحیح بودن فروش آگاه می نماید و این خود امر حائز اهمیت می باشد که در ترازو ساده این موضوع رعایت نمی گردد . از این رو با داشتن یک ترازو با دقت بالا می­ توانید به راحتی وزن واقعی خود را متوجه شوید. دقت این دستگاه در اندازه گیری حداقل ۵۰ گرم و حداکثر وزن ۱۶۰ کیلوگرم می باشد. یکی از قابلیت های قابل توجه این محصول سنجش وزن با دو پارامتر گرم و پوند می باشد. محصول فوق قادر است تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند و همچنین، دارای واحدهای اندازهگیری کیلوگرم، پوند و استون نیز میباشد. علاوهبر این، اکثر آنها دارای قابلیت انتخاب بین واحدهای اندازهگیری هستند تا بتوان بدون زحمت از واحد گرم به اونس یا برعکس تغییر واحد داد. یکی از پر کاربردترین ابزارهای سنجش وزن که وجود آن همواره در کنار ما برای کنترل و تناسب اندام لازم است، ترازو وزن کشی میباشد.مدلهای متفاوتی از ترازوی وزن کشی در بازار وجود دارد، اگر به دنبال انتخاب یک ترازو با دقت بالا هستید، ترازوی وزن کشی دیجیتال انتخاب خوبی است.

ترازو دیجیتال

This po᠎st has  been g᠎enerated  by GSA  C᠎on​te​nt Ge nera​tor DEMO !

همانطور که همه ما میدانیم برای تمامی موجودات جهان ترازو وجود دارد که به راحتی میتوان وزن آنها را بررسی کرد که ترازو وزن کشی یکی از مهم ترین ترازو ها است . این مدل را می توان یکی از بهترین ترازوی وزن کشی در بازار نیز معرفی کرد . اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر میآید قیمت روز انواع ترازو دیجیتال در بازار تهران به شرح جدول زیر است. ترازو دیجیتال : در همه فروشگاه ها و مراکز ارائه ی خدمات به ترازو دیجیتال و صندوق فروشگاهی نیاز دارد . ترازو دیجیتال علاوه بر توزین به صورت دیجیتال امکان ارسال گزارش به صورت فروش روزانه ، هفتگی و ماهانه را نیز دارد ، از سویی نیز فاکتور فروش ترازو جهت مشتری نیز صادر می شود که در هر فاکتور اسم فروشگاه ، ساعت و تاریخ فروش ، آدرس و شماره تماس فروشگاه به صورت کامل درج می گردد .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.