کارآفرینان باید در وسط باشند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان وزیر کشور گفت: «کارآفرینان باید وسط باشند.

احمد وحیدی به شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان گفت: لرستان سرمایه زیادی دارد و نباید به دنبال چیز دیگری، زمین و این سرزمین و آبروی سرمایه های پایتخت باشیم.

وی گفت: دولت مسئول است و کمک می کند اما اگر نفت نباشد دولت باید چه توزیع کند؟ اگر چیزی باید درست شود در استان هاست و این با تلاش بیرون کشیده می شود.

وزیر کشور ادامه داد: مشکل بزرگی که حضرت آقا همیشه به آن اشاره می کنند این است که کشور از اقتصاد نفت محور سوء تفاهم دارد و مشکلی که ما فکر می کردیم باید در دولت مرکزی چیزی مانند فروش نفت و توزیع باشد. ” سپس مناظر آغاز می شود. این اشتباه نیست و مشکل ما را حل نمی کند.

وحیدی گفت: نکته مهم این است که در ایفای مسئولیت ظرفیت سازی به موارد بیشتری نیاز داریم، ابتدا دانش کافی باید از ظرفیت علمی برای افزایش ظرفیت بهره وری در استان استفاده کرد.

وی گفت: باید کارآفرینان شناسایی شوند و کارآفرینان در وسط باشند، کارآفرینان تشویق شوند. اگر جاذبه لازم را برای جذب سرمایه گذار ایجاد کنیم، آنها به میدان می آیند.

وزیر کشور گفت: پول دولت نمی تواند پاسخگوی همه این انتظارات باشد، تمام نقدینگی در کشور متعلق به مردم است، اگر این نقدینگی را جذب کنید و برای تولید استفاده کنید، معجزه می کند و اگر برای تولید مصرف نشود اقتصاد را نابود خواهد کرد.»

وحیدی تاکید کرد: اگر بتوان این نقدینگی را وارد تولید کرد، تمام سرمایه است و برای آن ایجاد می شود و برای سرمایه گذار انگیزه ایجاد می کنیم و احساس می کند از حمایت مردم برخوردار است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.