حمل و نقل پیانو با کمترین هزینه دوز موزیکدوز موزیک (2)

حمل و نقل پیانو با کمترین هزینه – دوز موزیکدوز موزیک
حمل پیانو

جابجایی چنین ابزار ظریف ، سنگین و پیچیده ای بدون آسیب رساندن به آن ممکن است دشوار باشد و افراد حرفه ای برای انجام این کار با خیال راحت مجهز هستند. هرکسی عاشق انجام کارهای بزرگ است ، خصوصاً وقتی حمل پیانو می توانید با سپردن شغلی که در غیر اینصورت به عهده افراد حرفه ای است پس انداز کنید. • حمل و جابجایی پیانو در هنگام باربری باید بصورتی انجام شود که کوچکترین خسارت جانبی مانند آسیب به بدنه، پایه ها و یا کلیدهای آن وارد نشده و هیچ گونه خراش و یا ضربه ای به آن نخورد. تجربه نشان داده که اگر در خانه یا محل کار شما یک پیانو وجود دارد که قصد جابهجایی و انتقال آن به محل دیگری را دارید، بهتر است این موضوع را به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است واگذار نکرده و با پیانو خود مانند دیگر وسایل حجیم و سنگین خانه رفتار نکنید، چرا که در نحوه حمل صحیح پیانو علاوه بر مشکل سنگین بودن مسائل دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرد . Th is art᠎icle was do ne with G SA C on᠎tent G ener​ator᠎ Dem oversion!

در واقع این ابزار برای جابه جا کردن پیانو ایستاده بسیار مناسب است. برای این که بتوانید بهراحتی پیانو را از در و راهرو عبور دهید، باید اندازه آن را داشته باشید. لازم است توجه داشته باشید که حمل پیانو کار آسانی نیست. شرکت های زیادی در زمینه جابجایی و حمل و نقل پیانو مشغول هستند اما چه معیارهایی در انتخاب شرکت ها باید توجه کنیم. شما به تجهیزات مناسبی نیاز خواهید داشت و اطمینان از اینکه پیانو در هر مرحله متناسب باشد مهم است. بسیاری از مردم تصور می کنند برای جابجایی پیانو تنها عضلات لازم است ، اما محافظت از ساز نیز به همان اندازه مهم است. در این بخش تمام نکات مهم در خصوص نحوه جابجایی پیانو یا نحوه حمل پیانو را برای شما شرح دادیم. با دقت آن را روی تخته لغزنده دالی یا پیانو حرکت دهید و برای اطمینان از ایمن بودن آن را به پایین بند کنید. همکاران ما می توانند بدون اینکه پیانو شما کوچکترین ضربه ای بخورد آن را برای شما به نزدیک ماشین باربری حمل نمایند. اتاق ، درها و راه پله ها را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید هیچ مانعی برای رسیدن ساز به خانه جدیدش وجود ندارد. قبل از شروع این مراحل اندازه پیانو، راهرو، مکان جدید و در خانه را اندازه گیری کنید.

با دعوت از جوانب مثبت ، در وقت ، استرس و کمردرد خود صرفه جویی کنید. این تیم علاوه بر ۳۰ سال تجربه، با منصفانهترین قیمت و بالاترین کیفیت سازتان را بدون دردسر به منزل میرساند. ممکن است یکی از پایه ها به طور ناخواسته در جایی بر روی کف اتاق گیر کند و در اثر نیروی وارده سرانجام بشکند. پیانو از نوع سازهای صفحه کلید دار است و به این معنی است که هنگام زدن انگشتان دست بر روی هر یک از کلیدهای پیانو (کلاویه) ، چکش هایی که در داخل بدنه آن قرار دارند و زیر هر یک از این کلیدها هستند، بر روی سیم های نازکی ضربه وارد می کنند که موجب ایجاد صدای خاص آن کلید می گردد. می توانید برای اینکار از محل نگهداری اصلی خود پیانو که در هنگام خرید آن را دریافت نمودید استفاده نمایید. یکی از دغدغه هایی که صاحبان پیانوها دارند، حمل پیانو هنگام اسباب کشی یا ارسال آن به مکانی دیگر است .پیانوها وسایل با ارزشی هستند که باید در نگهداری و جابجایی آنها نکات ایمنی زیادی رعایت گردد.چرا که غیر از آسیب هایی که ممکن است به بدنه و ظاهر پیانو بخورد ، می تواند موجب اختلال در عملکرد و کارکرد آن نیز شود.ممکن است موقع جابجایی به دیوارها بخورد یا دچار خراشیدگی شود یا هنگام انتقال بین طبقات و پاگردها دچار مشکلات بسیاری شود.

مبلمانی که ممکن است در مسیر باشند و به پیانو بخورند را از سر راه جمع کنید. پس از آماده سازی اساسی ، با پوشاندن پیانو و افزودن بالشتک از آن محافظت کنید. و در آخر برای جلوگیری از خش خوردگی، پیانو را با پتو می پیچند. اتفاقات زیادی وجود دارد که می تواند هنگام حمل برای پیانو به وجود بیاید و هزینه های بالایی را برای صاحب بی تجربه پیانو به بار بیاورد. بعد از اینکه پیانو بزرگ را با موفقیت به خانه جدید خود منتقل کردید ، باید پاها و پدال ها را دوباره مونتاژ کنید و پیانوی خود را دوباره تنظیم کنید.برای این کار هم بهتر است از متخصصان کمک بگیرید. اولین کار این است که درها ،راهروها یا هر مکانی را در خانه که پیانو قرار است از آن عبور کنید را اندازه بگیرید. بعد از انتقال پیانو چه کارهایی انجام دهیم؟ نه تنها در خلال جابجایی بلکه قبل و بعد از آن نیز ممکن است کارهای زیادی لازم باشد تا پیانو شما و عملکرد آن مختل نشود. اگر پیانو از محیط خود به اتاقی با دما و رطوبت مشابه در بازه زمانی 1-2 ساعت منتقل شد ، 6 ماه بعد پیانو را تنظیم کنید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.