بحث در مورد طرح حفاظت در صحن علنی از تعرض به مجلس و نظام جلوگیری می کند

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید: باید برای حمایت از کاربران فضای مجازی برنامه ریزی شود اما نباید زمینه و فضا برای سوء استفاده رسانه های معاند و تاثیرگذار داخلی از این موضوع به بهانه فراهم شود. فضای مجازی، حمله به مجلس و نظام و تشویش واقعی ذهن و دغدغه مردم.

کیومرث سرمدی واله در گفت وگو با ایسنا، درباره تصویب و پاسخگویی به طرح حمایت از کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: فضای مجازی در هر صورت دارای مشکلاتی از جمله اذعان به وجود ابتذال در فضای مجازی است که باید مورد توجه و رصد قرار گیرد. به هر طریقی گویی فضای مجازی در همه جای دنیا و بیشتر کشورها رها نشده است که می تواند امنیت روانی، اقتصادی یا مسائل و کلیات کشور و جامعه را تحت الشعاع قرار دهد و به نوعی در اذهان مردم تشویش کند.

وی ادامه داد: با توجه به طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از ابتدا در نظر داشتیم که در معرض دید عموم قرار گیرد چرا که بیان و بررسی نظرات کارشناسی نمایندگان مختلف ابتدا طرح اصلاح و نواقص آن را برطرف می کند. حذف شد و بار دوم همه مردم شرحی زنده از مذاکرات خواهند شنید. از آنجایی که مردم مستقیماً در مذاکرات شرکت داشته اند و به استدلال ها و دلایل همه اعضا گوش داده اند، البته رایزنی مجلس اطلاعات بیشتری در مورد این افراد داده و بر ترغیب و رضایت آنها نظارت خواهد کرد.

سخنگوی مردم اسدآبادا در مجلس یازدهم تاکید کرد: به نظر من اگرچه این موضوع نیاز به رسیدگی دارد، اما نباید شرایط و فضایی را برای سوء استفاده رسانه های معاند و تاثیرگذار داخلی از این موضوع ایجاد کنیم. بهانه فضای مجازی». و برای حمله به سیستم و همچنین ایجاد مزاحمت در ذهن و نگرانی مردم.

سرمدی در پایان گفت: ما با اصل آن موافقیم اما اخیرا نیز سعی کرده ایم وارد بازار عمومی شویم و این موضوع را بهتر و عمومی تر بررسی کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.