ما وظیفه داریم تا حد امکان به خواسته های مردم پاسخ دهیم

[ad_1]

ایسنا/ تهران استاندار تهران گفت: باید در رهبری جدید کشور کادرسازی شود و 12 استاندار استان تهران را از بین جوانان انتخاب کرده ایم، به استانداران هم گفتم از بین جوانان وفادار و گرانقدر، معاونان و بخشداران را انتخاب کنند.

محسن منصوری امشب پنج شنبه پنجم اسفندماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار پاکدشت در تالار ابوریحان این شهرستان، اظهار داشت: خداوند متعال را به خاطر این برنامه در ماه مبارک رجب و در ماه مبارک رجب شاکریم. شب بعثت پیامبر ما نگه می داریم.

وی با تشکر از زحمات جمارانی فرماندار سابق پاکدشت افزود: راستش را بخواهید چهار ماه است که هیچ کدام را ندیدم جز اینکه اصول اداری و عرف را رعایت کرده اند و کارها با کوچکترین محدودیتی پیش رفته است که البته این تغییرات اینگونه است. طبیعی. vlad.”

استاندار تهران در خطاب به استاندار جدید تاکید کرد: انتظارات از فرماندار این شهرستان بسیار بالاست و حساسیت و توانمندی های این شهرستان بسیار بالاست.

منصوری تصریح کرد: وجود مراکز امنیتی مانند پارچین و سد ماملو در کنار امکانات اقتصادی و صنعتی و ظرفیت بی نظیر مردم پاکدشت این شهرستان را به جایگاه مهمی در جغرافیای سرزمینی استان تهران تبدیل کرده است.

وی گفت: مردم پاکدشت از شریف ترین و عزیزترین مردم استان تهران هستند و وجود خانواده های چندین شهید در این شهرستان وظایف رهبری ما را پیچیده می کند و همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

استاندار تهران گفت: در دولت سیزدهم معتقدیم در قبال مطالبات مردم پاسخگو هستیم و از استاندار جدید انتظار دارم 24 ساعته کار کند و سخت مبارزه کند.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: رهبری استاندار باید متفکرانه، دقیق و هدفمند، مردم سالارانه و در مسیر حرکتی وفادارانه باشد و هم مردمی و هم مردمی کشور را رهبری کنیم. مولفه های حکومت اسلامی اجرا کنیم

وی افزود: در واگذاری مسئولیت وظیفه داریم انقلابی ترین و موثرترین افراد را که مشکلات مردم را حل کنند انتخاب کنیم و حل مشکلات مردم از مولفه های اصلی حاکمیت اسلامی است.

استاندار تهران تاکید کرد: برخی استدلال می کنند که ما نمی توانیم کار کنیم چون منابع و پول نداریم و این حرف اشتباه است چرا که با علم به این وضعیت دولت را تحویل گرفتیم و به برکت مردم و شهدای خون می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

منصوری تاکید کرد: یکی از اصول دیگر حاکمیت اسلامی این است که روحانیت اصیل را در مرکز مشکلات مردم شهرستان قرار دهیم چرا که کشور یک استان است و بر این اساس پیشرفت های زیادی در کشور صورت گرفته است و مدیر می تواند احکام امام جمعه را نقد کند.

وی افزود: مسئولان اجرایی باید بدانند که نماز جمعه یک پایگاه مردمی و فرهنگی است و باید سریعا در این مراکز در بین مردم حضور یافته و به مطالبات مردم پاسخ دهند.

استاندار تهران افزود: زمانی که رهبری جدید کشور باید انجام شود و 12 استاندار استان تهران را از بین جوانان انتخاب کردیم، به استانداران هم گفتم که از بین جوانان مؤمن و گرانقدر جامعه، معاونین و بخشداران را انتخاب کنند. شهر.”

منصوری تصریح کرد: عقل حکم می کند که از تجربیات دیگران در مدیریت استفاده کنیم و بر این اساس عقل در خیلی جاها از علم پیشی می گیرد.

وی تاکید کرد: وظیفه خود می دانم مشکلات پاکدشت را به صورت ویژه حل کنم و یکی از مطالباتی که مقام معظم رهبری از مسئولان خواسته اند همکاری با گروه های جهادی و مردمی است و باید به آن مطالبه پاسخ دهیم. اعلاحضرت.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.