روح الامینی: مجلس محل بحث های پوپولیستی نیست

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس طرح بودجه را از نظر کارشناسی و از نظر تعداد و تعداد بررسی و در نهایت رای می دهند.

به گزارش ایسنا، عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه بودجه در تذکر شفاهی اظهار کرد: بر اساس بند ۱۱ ماده ۲۲ در مجلس برگزار شد و تا پایان ادامه خواهد داشت. ماه مارس در برخی از پیشنهادات، نماینده دولت با گریه بر سر قبری که مرده ای در آن وجود ندارد، صحبت می کند. این رویه قبلاً در بحث سهام قضایی لحاظ شده بود و دیروز این موارد مطرح شد. هیأت مدیره باید اینجا بیاید و آمار دقیقی به نمایندگان بدهد تا اشتباهات مدیریتی پیش نیاید.

وی در ادامه گفت: تریبون مجلس شورای اسلامی در گوش مردم است و نباید ذهنیت مردم نسبت به مجلس تغییر کند. مردم را نباید با حرفه های متناقض اشتباه گرفت. از سوی دیگر مناظره روز گذشته رئیس مجلس شورای ملی و رئیس کمیسیون تلفیق در فضای مجازی منتشر شد که صحت نداشت.

روح الامینی گفت: مجلس شورای اسلامی محل بحث های پوپولیستی یا رای گیری یا رسیدگی به مسائل بعدی ما نیست، بلکه مجلس فضای بحث کارشناسی است و بودجه با اعداد و ارقام و نگاه کارشناسی بررسی می شود.

نماینده مردم تهران همچنین تاکید کرد: از سوی دیگر هیات مدیره علاوه بر سوگند نمایندگی، سوگند دیگری نیز به عنوان مجری دقیق اساسنامه یاد کرد. ریاست جمهوری نمی تواند از اجرای اساسنامه مجلس شورای اسلامی عدول کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.