سرمدی: بعید است تا پایان سال طرح ساماندهی پرسنل تصویب شود

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فرصت باقی مانده از سال 1400 و اینکه اسفند تمام ماه را صرف بررسی بودجه می کند، بعید می دانم فرصتی برای بحث و بررسی طرح وجود داشته باشد، ساماندهی کارمندان دولت در ملاء عام».

کیومرث سرمدی واله در گفت وگو با ایسنا، درباره طرح ساماندهی کارکنان کشوری اظهار کرد: طرح ساماندهی کارکنان دولت از سوی کمیته اجتماعی کشور مطرح شد که در ابتدا از مسئولان سازمان اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی دعوت به عمل آمد. طرح مجلس است، باید برنامه پخته ارائه می کردیم، اما این موضوع را باور نکردند.

وی افزود: کمیسیون اجتماعی تصمیم گرفت این کار و بررسی را ادامه دهد و پس از آن دولت باید با دستور آقای رئیسی نسبت به ساماندهی پرسنلی و دادگستری اقدام می کرد.

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آنچه در طرح ساماندهی کارکنان دولت است در کمیسیون اجتماعی بررسی و تصویب نهایی شده و در حال حاضر در یک سری طرح ها قرار دارد که باید به مردم ارائه شود. . اعضای کمیسیون اجتماعی و تعدادی از نمایندگان نیز در حال رصد این موضوع هستند و خواستار بررسی فوری این طرح در صحن علنی مجلس برای بررسی و اخذ تایید نهایی و پس از ارسال آن به شورای بازرسان هستند. و از طریق مراحل قانونی به دنبال اجرای احکام باشند. آهسته. تدریجی

سرمدی در خصوص اینکه آیا این طرح تا پایان سال 1400 به تصویب مجلس می رسد، گفت: با توجه به فرصت باقی مانده از سال و اینکه کل اسفندماه امسال صرف بررسی بودجه می شود، فکر نمی کنم. این یک فرصت خواهد بود.” این طرح علنی خواهد شد، بنابراین فکر نمی‌کنم این اواخر سال نه تنها طرح ساماندهی کارکنان، بلکه هیچ یک از برنامه‌ها را نیز تصویب کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لزوم استفاده از آنتی ویروس آنتی ویروس جی دیتا

لزوم به کارگیری از آنتی ویروس – آنتی ویروس جی دیتا خرید آنتی ویروس , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.