تشریفات و هزینه ها را کاهش دهید

[ad_1]

بازدید رئیس دادگستری حتی الامکان بدون استفاده از پروتکل های معمول در زمینه های رسانه ای، تشریفات و حفاظت انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه دادگستری، به گفته حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در خصوص کنترل هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در تمامی دستگاه ها به ویژه قوه قضائیه، رئیس قوه قضاییه در دستوری خطاب به «مرکز رسانه دادگستری» تشریفات و یگان حفاظت قضایی بر لزوم کاهش و به حداقل رساندن هزینه ها و تشریفات در برنامه های مرتبط با رئیس قوه قضائیه تاکید کرد.

بر این اساس، رئیس قوه قضائیه به این گروه ها دستور داد ضمن تلاش برای دستیابی به بازدهی مناسب، هزینه ها و هزینه های اقدامات و برنامه های خود را کاهش دهند.

رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قضایی درباره مشکلات اقتصادی کشور، بخشی به دلیل تحریم ها و بخشی دیگر به دلیل ضعف حاکمیتی، گفت: امروز قوه قضائیه، مجلس و دولت در حال انجام برخی مسائل هستند، نحوه کار و ما. رهبری با سال های گذشته متفاوت است.

رئیس قوه قضائیه در این خصوص به ذکر مثال‌هایی پرداخت و گفت: اگر مسئولی از 4 سال پیش برای حفاظت و تشریفات هزینه‌های اضافی داشت، باید این رویکرد تغییر کند و دیگر برج‌ها دیده نشود؛ ده خودرو. تاکنون در یک خودرو استفاده شده است و امکان پیگیری با 6 خودروی دیگر نیز وجود دارد که باید هزینه های ساختمان ها، تشریفات و سازمان ها کاهش یابد.

وی در این راستا از مرکز رسانه قوه قضائیه، اداره کل تشریفات و یگان حفاظت خواست تا هزینه ها و تشریفات در برنامه های رئیس قوه قضاییه را کاهش داده و تا حد امکان به حداقل برسانند.

بر همین اساس سفر اخیر حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به استان اصفهان بدون تشریفات انجام شد، بنابراین رئیس کل دادگستری بدون همراهی اعضای شورای عالی قضایی و حتی روسا و مسئولان ریاست جمهوری با پرواز عمومی به اصفهان سفر کرد.فرودگاه اصفهان. استقبال معمول مقامات عالی رتبه نبود.

گفتنی است با توجه به دستور اخیر حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای مبنی بر مدیریت و کاهش هزینه ها در قوه قضائیه، سفرهای زین به رئیس قوه قضائیه تا حد امکان بدون استفاده از پروتکل های متعارف حفاظتی انجام می شود. ، رسانه ها و مراسم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.