هوانوردی نظامی به یکی از ارکان قدرت دفاعی کشور تبدیل شده است

[ad_1]

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای به مناسبت یوم الله 19 بهمن (روز نیروی هوایی) با بیان اینکه مجموعه قوی نیروی هوایی اکنون به یکی از ارکان اقتدار دفاعی و بازدارندگی میهن عزیز تبدیل شده است، گفت:

به گزارش ایسنا، به نقل از ارتش، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی سالروز وفاداری تاریخی کارکنان نیروی هوایی به امام را به امام خمینی (ره) تبریک گفت.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به نام خدا
یاد 19 بهمن سالروز وفاداری حماسی و تاریخی پرسنل نیروی هوایی به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در روزهای حساس و در حال بلوغ انقلاب است که ضربه مهلکی به رژیم طاغوت و شطرنج وارد کرد. .

این بیعت پایدار و پیروزمندانه، روند فروپاشی و فروپاشی رژیم شاهنشاهی را تسریع بخشید و چند روز پس از پیروزی شکوهمند انقلاب در 22 بهمن 1357، تشکیلات نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران از وابستگی آمریکا عبور کرد. مستشاران آمریکایی سرنوشت و عرصه های راهبردی این نیرو را تعیین کردند و با گشودن راهی شاد و سربلند به روی مدافعان آسمان کشور در دفاع از نظام و میهن اسلامی نقش آفرینی کردند. این گروه قدرتمند اکنون به یکی از ارکان دفاعی و بازدارندگی میهن عزیزمان تبدیل شده است.

درخشش فرزندان ملت ایران در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دستیابی به پیشرفت‌ها و دستاوردهای چشمگیر در عرصه‌های مختلف مدیریتی، ساختاری، سامانه‌ها، تجهیزات و فناوری‌ها در راستای الزامات دفاعی و امنیتی در برابر تهدیدات محسوس است. سربلندی ایران و ایران به ویژه نیروهای مسلح.

در بستر بزرگ تاریخ معاصر، که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راستای اهداف و آرمان های تمدنی نظام و ملت بزرگ ایران است، در چارچوب اعلام گام دوم انقلاب، تصمیم گرفت به توانایی دفاعی متراکم و رو به رشد و بازدارندگی دفاع نگاه کند. فراتر رفتن از میهن اسلامی لحظه مجاهدت نیست و اندیشیدن به راهبرد «تقویت» به عنوان یک ضرورت مسلم زندگی امن و سعادتمند امروز و فردای ملت و کشور است و به فضل الهی در این راستا عمل خواهد کرد. ماموریت تاریخی و سازمانی
با گرامیداشت نام، یاد و خاطره و آرزوی متعالی شهدای جاودانه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این روز پرافتخار، این روز را به فرماندهان، رهبران و کارکنان فهیم این نیرو و خانواده محترمشان و موفقیت روزافزون آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. در کنار سایر نیروها از درگاه خداوند متعال مأموریت می خواهم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح. سرلشکر محمد باقری

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید مبل راحتی در سال 1972

          ابتدا خرید مبل راحتی در سال 1972 طراحي شده‌اند و در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.