کمک ۱۸۰ میلیارد تومانی خیران به مراکز نیکوکاری فارسایسنا/فارس مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: در ۸ ماهه امسال خیران ۱۸۰ میلیارد تومان به صورت نقد، کالا و خدمات رایگان درمانی، آموزشی و مشاوره به مراکز نیکوکاری استان کمک کردند.

محمد بذرافشان سه‌شنبه دوم آذرماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ایجاد مراکز نیکوکاری، امر شناسایی و کمک رسانی به نیازمندان را تسریع و تسهیل می‌بخشد، گفت: در این مراکز از ظرفیت مردم و خیران در راستای کمک به افراد واجد شرایط استفاده می‌شود.

او با اعلام اینکه در حال حاضر ۴۰۷ مرکز نیکوکاری فعال و دارای مجوز در استان فارس فعالیت می‌کنند، افزود: از این تعداد، ۳۱۸ مرکز به صورت محله مبنا و ۸۹ مرکز به صورت تخصصی در زمینه‌های کارآفرینی، فرهنگی، زکات و صنوف فعالیت می‌کنند.

بذرافشان اظهار کرد: در ۸ ماهه امسال خیران و نیکوکاران مبلغ ۱۸۰ میلیارد تومان به مراکز نیکوکاری استان به صورت نقد، کالا و خدمات رایگان کمک کردند. از این میزان ۳۹ میلیارد تومان به صورت نقد و مابقی به صورت کالا و خدمات رایگان به نیازمندان ارایه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس خاطرنشان کرد: خدمات رایگان مراکز نیکوکاری شامل خدمات درمانی، آموزشی، مشاوره و … می‌شود.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.