تغییر را از خود آغاز کنیم
امروز : يك شنبه 28 / 7 / 1398    
ثبت نام و ورود به سایت
نام کاربری
گذرواژه
رمز خود را فراموش کرده ام
شما مهمان هستید
مطالب جدید
 
جدید ترین اخبارپر بازدید ترین
 
آمار گیر سایت
افراد آنلاین 7
بازدید های امروز 117
بازدید های دیروز 121
بازدید های ماه گذشته 3685
تعداد کل بازدید های سایت 269540
آدرس اینترنتی شما 185.88.152.195
 
 سایت انجمن پزشکان عمومی ایران: نامزدهای انتخابات انجمن پزشکان عمومی صبح  ۲۱ آبان با حضور در هفتمین نشست شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی در تهران، کارنامه فعالیت‌های علمی و صنفی و برنامه‌های خود را با روسا و دبیران شعب و مسوولان کمیته‌های انجمن در میان گذاشتند. 

✅ در بخش نخست این نشست ابتدا با حضور دکتر مهران قسمتی‌زاده و دکتر محسن جورکش، رییس و دبیر شورای هماهنگی انجمن‌های پزشکان عمومی در جایگاه هیات رییسه، دکتر قسمتی‌زاده دستور کار نشست را گزارش کار شش‌ماهه اخیر هیات مدیره، معرفی شیوه انتخابات الکترونیکی و سامانه عضویت انجمن و آشنایی روسا و دبیران شعب و مسوولان کمیته‌های انجمن با نامزدهای انتخابات آتی انجمن خواند و گفت: مهم‌تر از انتخابات، ثبت عضویت همه همکاران در انجمن و نمایش اتحاد پزشکان عمومی در سطح کشور است.

✅ سپس دکتر عباس کامیابی، رییس انجمن پزشکان عمومی ایران، گزارشی از عملکرد هیات مدیره ارایه و اعلام کرد همزمان با مجمع عمومی آینده، این گزارش در رسانه‌های انجمن نیز منتشر خواهد شد.

✅ دکتر کامیابی نیز با تاکید بر اهمیت ثبت الکترونیکی همه اعضای شعب و نیز اعضای جدید در سامانه الکترونیکی عضویت انجمن گفت: اگر قرار است سازمان رای ما پشتوانه اقتدار پزشکان عمومی در نظام سلامت کشور باشد، زمانش همین حالاست.

✅ در ادامه دکتر حمید خاکسار، رییس کمیته انتخابات انجمن پزشکان عمومی ایران به تشریح روند انتخابات پرداخت و از جمله گفت: در کمیته انتخابات قرار نیست به صلاحیت‌های عمومی نامزدها رسیدگی کنیم و کلمه گزینش در این مرحله جایی ندارد.

✅ برنامه پایانی ‌بخش نخست تشریح مراحل ثبت‌نام الکترونیکی بود و در ادامه پس از استراحتی کوتاه و تشکیل هیات رییسه‌ای شامل دکتر ولی رستم‌زاده، دکتر عبدالرحیم اسدی لاری و دکتر افشین اسدی، نامزدهای انتخابات انجمن هر یک در پنج دقیقه به ارایه کارنامه و برنامه‌های خود پرداختند.

✅ در این بخش که پس از صرف ناهار و تا چند ساعت از عصر جمعه ادامه داشت، بیش از ۴۰ تن از ۶۰ نامزد هیات مدیره و بازرسی انجمن پشت تریبون رفتند که به‌محض تایید نهایی نامزدها توسط کمیته انتخابات، فایل تصویری سخنرانی تک‌تک آن‌ها در سایت و کانال تلگرامی انجمن گذاشته خواهد شد.

متن مقاله در سایت انجمن پزشکان عمومی ایران:
isgp.ir/4442
کانال تلگرامی انجمن پزشکان عمومی ایران:
@isgp_ir
ارتباط با انجمن پزشکان عمومی ایران:
@isgp_admin